12. Malonogometna liga - (2015)

1. kolo 20. lipnja 2015. 15:00 - Siva čaplja u Kravaščice (Gornji Hruševec)
Gornja Opatija Velika Buna 0:0
Novo Brdo Dubranec 1:2
Opatija Pokupsko 5:2
Kravarsko Kozjača 1:2
Lijevi Štefanki Šiljakovina 0:1
Cerovski Vrh Mala Buna 3:4
Donji Hruševec Strezojevo 4:2
Gornji Hruševec Hotnja 5:0

 

2. kolo 21. lipnja 2015. 15:00 - Krpičin grunt (Donji Hruševec)
Velika Buna Hotnja 7:1
Strezojevo Gornji Hruševec 0:2
Mala Buna Donji Hruševec 3:1
Šiljakovina Cerovski Vrh 5:2
Kozjača Lijevi Štefanki 2:3
Pokupsko Kravarsko 1:7
Dubranec Opatija 6:3
Gornja Opatija Novo Brdo 4:3

 

3. kolo 25. lipnja 2015. 15:00 - Kozja draga (Kozjača)
Novo Brdo Velika Buna 0:0
Opatija Gornja Opatija 2:1
Kravarsko Dubranec 0:1
Lijevi Štefanki Pokupsko 2:0
Cerovski Vrh Kozjača 5:1
Donji Hruševec Šiljakovina 1:3
Gornji Hruševec Mala Buna 0:0
Hotnja Strezojevo 5:2

 

4. kolo 27. lipnja 2015. 15:00 - Pole (Šiljakovina)
Velika Buna Strezojevo 5:0
Mala Buna Hotnja 3:2
Šiljakovina Gornji Hruševec 3:0
Kozjača Donji Hruševec 1:1
Pokupsko Cerovski Vrh 1:1
Dubranec Lijevi Štefanki 2:2
Gornja Opatija Kravarsko 2:3
Novo Brdo Opatija 2:0

 

5. kolo 28. lipnja 2015. 15:00 - Pole (Šiljakovina)
Opatija Velika Buna 0:4
Kravarsko Novo Brdo 4:2
Lijevi Štefanki Gornja Opatija 2:2
Cerovski Vrh Dubranec 1:4
Donji Hruševec Pokupsko 0:1
Gornji Hruševec Kozjača 0:4
Hotnja Šiljakovina 1:3
Strezojevo Mala Buna 0:1

 

6. kolo 4. srpnja 2015. 15:00 - Boriščak (Novo Brdo)
Velika Buna Mala Buna 2:4
Šiljakovina Strezojevo 3:3
Kozjača Hotnja 3:2
Pokupsko Gornji Hruševec 2:1
Dubranec Donji Hruševec 5:0
Gornja Opatija Cerovski Vrh 3:2
Novo Brdo Lijevi Štefanki 3:3
Opatija Kravarsko 3:5

 

7. kolo 5. srpnja 2015. 15:00 - Grbavica (Hotnja)
Kravarsko Velika Buna 4:2
Lijevi Štefanki Opatija 2:3
Cerovski Vrh Novo Brdo 0:2
Donji Hruševec Gornja Opatija 0:2
Gornji Hruševec Dubranec 0:1
Hotnja Pokupsko 4:1
Strezojevo Kozjača 1:2
Mala Buna Šiljakovina 1:2

 

8. kolo 11. srpnja 2015. 15:00 - Križajna (Velika Buna)
Velika Buna Šiljakovina 2:0
Kozjača Mala Buna 2:0
Pokupsko Strezojevo 1:1
Dubranec Hotnja 4:1
Gornja Opatija Gornji Hruševec 0:3
Novo Brdo Donji Hruševec 0:0
Opatija Cerovski Vrh 1:2
Kravarsko Lijevi Štefanki 5:0

 

9. kolo 12. srpnja 2015. 15:00 - Šepava gusamača (Mala Buna )
Lijevi Štefanki Velika Buna 0:1
Cerovski Vrh Kravarsko 1:5
Donji Hruševec Opatija 2:4
Gornji Hruševec Novo Brdo 3:2
Hotnja Gornja Opatija 0:3
Strezojevo Dubranec 0:2
Mala Buna Pokupsko 3:1
Šiljakovina Kozjača 2:1

 

10

Detalji
10. kolo 18. srpnja 2015. 15:00 - Rutavina (Kravarsko)
Velika Buna Kozjača 4:2
Pokupsko Šiljakovina 0:0
Dubranec Mala Buna 6:2
Gornja Opatija Strezojevo 6:1
Novo Brdo Hotnja 4:0
Opatija Gornji Hruševec 4:4
Kravarsko Donji Hruševec 7:1
Lijevi Štefanki Cerovski Vrh 5:4

 

11

Detalji
11. kolo 19. srpnja 2015. 15:00 - Kuštrava cifra (Opatija u Pokupskom)
Cerovski Vrh Velika Buna 0:3
Donji Hruševec Lijevi Štefanki 0:1
Gornji Hruševec Kravarsko 0:9
Hotnja Opatija 1:8
Strezojevo Novo Brdo 0:5
Mala Buna Gornja Opatija 0:5
Šiljakovina Dubranec 1:2
Kozjača Pokupsko 0:2

 

12

Detalji
12. kolo 26. srpnja 2015. 15:00 - Trsišče (Gornja Opatija)
Velika Buna Pokupsko 2:2
Dubranec Kozjača 3:0
Gornja Opatija Šiljakovina 2:2
Novo Brdo Mala Buna 5:2
Opatija Strezojevo 3:1
Kravarsko Hotnja 1:0
Lijevi Štefanki Gornji Hruševec 2:0
Cerovski Vrh Donji Hruševec 1:1

 

13

Detalji
13. kolo 2. kolovoza 2015. 15:00 - Plaža (Pokupsko)
Donji Hruševec Velika Buna 1:3
Gornji Hruševec Cerovski Vrh 4:0
Hotnja Lijevi Štefanki 0:2
Strezojevo Kravarsko 0:5
Mala Buna Opatija 2:0
Šiljakovina Novo Brdo 0:2
Kozjača Gornja Opatija 3:0
Pokupsko Dubranec 1:4

 

14

Detalji
14. kolo 9. kolovoza 2015. 15:00 - Tomekova gudura (Cerovski Vrh)
Velika Buna Dubranec 0:2
Gornja Opatija Pokupsko 3:1
Novo Brdo Kozjača 3:1
Opatija Šiljakovina 3:1
Kravarsko Mala Buna 4:2
Lijevi Štefanki Strezojevo 5:4
Cerovski Vrh Hotnja 1:4
Donji Hruševec Gornji Hruševec 1:2

 

15

Detalji
15. kolo 15. kolovoza 2015. 15:00 - Ilovača (Dubranec)
Gornji Hruševec Velika Buna 2:2
Hotnja Donji Hruševec 0:3
Strezojevo Cerovski Vrh 3:3
Mala Buna Lijevi Štefanki 0:2
Šiljakovina Kravarsko 2:0
Kozjača Opatija 3:7
Pokupsko Novo Brdo 0:5
Dubranec Gornja Opatija 5:2