16. Malonogometna liga - (2019)

Gornji Hruševec

Detalji
15. lipnja 2019. 15:30 - Kravaščica (Gornji Hruševec)
Hotnja ...
Strezojevo Gornji Hruševec 2:6
Velika Buna Lučelnica 2:1
Dubranec Cerovski Vrh 3:3
Gladovec Novo Brdo 2:1
Šiljakovina Gornja Opatija 3:2
Opatija Pokupsko 4:5
Kozjača Kravarsko 3:5
Markuševec Donji Hruševec 1:1

 

Hotnja

Detalji
16. lipnja 2019. 15:30 - Grbavica (Hotnja)
Donji Hruševec ...
Kravarsko Markuševec 3:2
Pokupsko Kozjača 1:9
Gornja Opatija Opatija 3:1
Novo Brdo Šiljakovina 1:0
Cerovski Vrh Gladovec 1:1
Lučelnica Dubranec 2:1
Gornji Hruševec Velika Buna 1:1
Hotnja Strezojevo 0:3

 

Novo Brdo

Detalji
25. lipnja 2019. 15:30 - Boriščak (Novo Brdo)
Strezojevo ...
Kozjača Gornja Opatija 3:6
Dubranec Gornji Hruševec 3:2
Velika Buna Hotnja 5:1
Donji Hruševec Kravarsko 0:2
Šiljakovina Cerovski Vrh 5:5
Opatija Novo Brdo 1:3
Gladovec Lučelnica 1:3
Markuševec Pokupsko 1:2

 

Donji Hruševec

Detalji
23. lipnja 2019. 15:30 - Krpičin grunt (Donji Hruševec)
Kravarsko ...
Gornja Opatija Markuševec 0:2
Hotnja Dubranec 0:3
Novo Brdo Kozjača 2:1
Cerovski Vrh Opatija 3:5
Gornji Hruševec Gladovec 1:1
Pokupsko Donji Hruševec 1:3
Strezojevo Velika Buna 1:2
Lučelnica Šiljakovina 0:3

 

Šiljakovina

Detalji
29. lipnja 2019. 15:30 - Pole (Šiljakovina)
Velika Buna ...
Opatija Lučelnica 4:5
Kravarsko Pokupsko 4:0
Markuševec Novo Brdo 1:1
Gladovec Hotnja 3:0
Dubranec Strezojevo 2:1
Kozjača Cerovski Vrh 5:2
Donji Hruševec Gornja Opatija 3:3
Šiljakovina Gornji Hruševec 2:2

 

Lučelnica

Detalji
30. lipnja 2019. 15:30 - Lučelnica (Lučelnica)
Pokupsko ...
Gornji Hruševec Opatija 1:1
Velika Buna Dubranec 0:2
Cerovski Vrh Markuševec 0:3
Lučelnica Kozjača 3:1
Hotnja Šiljakovina 0:9
Strezojevo Gladovec 2:4
Novo Brdo Donji Hruševec 2:0
Gornja Opatija Kravarsko 1:3

 

Velika Buna

Detalji
6. srpnja 2019. 15:30 - Križajna (Velika Buna)
Dubranec ...
Šiljakovina Strezojevo 2:0
Kravarsko Novo Brdo 1:2
Kozjača Gornji Hruševec 1:5
Opatija Hotnja 7:2
Pokupsko Gornja Opatija 1:4
Gladovec Velika Buna 0:1
Donji Hruševec Cerovski Vrh 2:2
Markuševec Lučelnica 4:1

 

Gornja Opatija

Detalji
7. srpnja 2019. 15:30 - Trsišče (Gornja Opatija)
Šiljakovina ...
Donji Hruševec Strezojevo 5:0
Gornja Opatija Lučelnica 1:4
Kravarsko Hotnja 6:0
Kozjača Dubranec 2:1
Novo Brdo Cerovski Vrh 0:2
Pokupsko Gornji Hruševec 0:7
Opatija Gladovec 1:1
Markuševec Velika Buna 3:2

 

Kravarsko

Detalji
13. srpnja 2019. 15:30 - Rutavina (Kravarsko)
Lučelnica ...
Hotnja Novo Brdo 1:6
Velika Buna Pokupsko 4:2
Šiljakovina Markuševec 4:1
Opatija Kozjača 2:2
Gornji Hruševec Cerovski Vrh 3:5
Dubranec Kravarsko 1:4
Gladovec Donji Hruševec 0:5
Strezojevo Gornja Opatija 2:6

 

Gladovec

Detalji
14. srpnja 2019. 15:30 - Peščenak (Gladovec)
Novo Brdo ...
Gornji Hruševec Kravarsko 0:3
Lučelnica Pokupsko 2:0
Cerovski Vrh Gornja Opatija 5:0
Hotnja Donji Hruševec 1:8
Strezojevo Markuševec 2:2
Gladovec Šiljakovina 0:5
Dubranec Opatija 1:0
Velika Buna Kozjača 6:1

 

Markuševec

Detalji
20. srpnja 2019. 15:30 - Macova sinokoša (Markuševec)
Gornja Opatija ...
Dubranec Gladovec 3:0
Gornji Hruševec Markuševec 1:3
Lučelnica Donji Hruševec 0:0
Velika Buna Šiljakovina 1:3
Hotnja Kozjača 1:12
Cerovski Vrh Kravarsko 1:2
Novo Brdo Pokupsko 5:1
Strezojevo Opatija 1:4

 

Opatija

Detalji
27. srpnja 2019. 15:30 - U Lučelnici (Opatija)
Cerovski Vrh ...
Dubranec Markuševec 0:0
Velika Buna Donji Hruševec 1:1
Strezojevo Kravarsko 1:1
Gornji Hruševec Gornja Opatija 2:5
Hotnja Pokupsko 0:5
Gladovec Kozjača 0:1
Lučelnica Novo Brdo 3:1
Šiljakovina Opatija 3:2

 

Strezojevo

Detalji
28. srpnja 2019. 15:30 - Slavek pri Krpice (Strezojevo na Donjem Hruševcu)
Opatija ...
Kozjača Šiljakovina 0:3
Donji Hruševec Dubranec 2:1
Markuševec Gladovec 2:0
Pokupsko Strezojevo 0:0
Novo Brdo Gornji Hruševec 0:4
Gornja Opatija Hotnja 5:2
Cerovski Vrh Lučelnica 6:10
Kravarsko Velika Buna 1:0

 

Kozjača

Detalji
3. kolovoza 2019. 15:30 - Kozja draga (Kozjača)
Gladovec ...
Šiljakovina Dubranec 3:1
Donji Hruševec Gornji Hruševec 2:2
Markuševec Hotnja 4:1
Opatija Velika Buna 3:2
Kravarsko Lučelnica 7:2
Pokupsko Cerovski Vrh 4:2
Kozjača Strezojevo 1:0
Gornja Opatija Novo Brdo 2:0

 

Pokupsko

Detalji
4. kolovoza 2019. 15:30 - Plaža (Pokupsko)
Kozjača ...
Gornja Opatija Velika Buna 3:2
Markuševec Opatija 2:3
Kravarsko Gladovec 9:1
Lučelnica Gornji Hruševec 2:1
Cerovski Vrh Hotnja 6:3
Donji Hruševec Šiljakovina 1:1
Pokupsko Dubranec 0:5
Novo Brdo Strezojevo 3:2

 

Cerovski Vrh

Detalji
10. kolovoza 2019. 15:30 - Tomekova gudura (Cerovski Vrh)
Gornji Hruševec ...
Hotnja Lučelnica 0:5
Gladovec Pokupsko 2:3
Strezojevo Cerovski Vrh 8:1
Šiljakovina Kravarsko 4:2
Kozjača Markuševec 1:2
Dubranec Gornja Opatija 3:1
Opatija Donji Hruševec 2:1
Velika Buna Novo Brdo 0:3

 

Dubranec

Detalji
15. kolovoza 2019. 15:30 - Ilovača (Dubranec)
Markuševec ...
Gornja Opatija Gladovec 5:0
Cerovski Vrh Velika Buna 3:1
Pokupsko Šiljakovina 1:6
Novo Brdo Dubranec 0:1
Lučelnica Strezojevo 2:0
Donji Hruševec Kozjača 4:1
Kravarsko Opatija 5:2
Gornji Hruševec Hotnja 12:1