Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Opatija

14. kolo 5. kolovoza 2020. 15:00 - Krvava motika (Opatija)
Pokupsko Lijevi Štefanki 1:1
Gornja Opatija Hotnja 6:0
Opatija Strezojevo 4:4
Donji Hruševec Šiljakovina 1:0
Gornji Hruševec Markuševec 0:0
Novo Brdo Kozjača 2:5
Lučelnica Dubranec 1:2
Velika Buna Kravarsko 1:1

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Gornja Opatija 14 10 2 2 32 14 18 32
2 Dubranec 14 10 1 3 44 18 26 31
3 Kravarsko 14 9 4 1 35 10 25 31
4 Donji Hruševec 14 10 0 4 45 19 26 30
5 Velika Buna 14 8 4 2 25 17 8 28
6 Opatija 14 5 5 4 35 27 8 20
7 Šiljakovina 14 6 1 7 29 28 1 19
8 Lijevi Štefanki 14 5 2 7 28 37 -9 17
9 Markuševec 14 4 5 5 21 33 -12 17
10 Lučelnica 14 4 4 6 22 27 -5 16
11 Strezojevo 14 4 3 7 25 30 -5 15
12 Gornji Hruševec 14 4 2 8 28 38 -10 14
13 Novo Brdo 14 4 2 8 21 33 -12 14
14 Kozjača 14 3 3 8 24 33 -9 12
15 Pokupsko 14 1 6 7 26 44 -18 9
16 Hotnja 14 2 2 10 25 57 -32 8

Strijelci

# Igrači
27 Galović Pavao [Dubranec]
25 Šandor Ivan Šaki [Opatija]
17 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec]
14 Rak Josip Jožin [Šiljakovina]
13 Kovačić Jurica [Kozjača]
11 Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Šestak Bruno Pok [Pokupsko]
10 Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Dumbović Nikola Hot [Hotnja]
9 Rovišan Marko [Strezojevo] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Turković Božidar [Kravarsko]
8 Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Huđber Filip [Velika Buna]
7 Huđber Robert [Velika Buna] Brajković Matija [Gornja Opatija] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec]
6 Rovišan Josip [Strezojevo] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Posavec Danijel [Hotnja] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica]
5 Sovina Dominik [Hotnja] Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Petković Ivica [Lučelnica] Zagorac Matija [Kravarsko] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Vranešić Mihael [Strezojevo] Poturica Stjepan [Opatija]
4 Petković Tomislav [Lučelnica] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Forjan Andrija [Gornji Hruševec] Cerovski Josip [Markuševec] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Sremić Tomislav [Velika Buna] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Ivić Mihael LŠ [Lijevi Štefanki] Feljan Stjepan [Dubranec] Tičarić Marko [Kravarsko]
3 Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Brebrić Luka [Markuševec] Brebrić Tomislav [Markuševec] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Vujnović Damir [Novo Brdo] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Markulin Josip Kruz [Markuševec] Sovina Franjo [Kravarsko] Jušić Bruno [Novo Brdo]
2 Rak Jakov [Šiljakovina] Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Zlodi Petar Šilj [Šiljakovina] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica] Huzjak Luka [Dubranec] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Grahovac Domagoj [Pokupsko] Šandor Marijo Opa [Opatija] Vranešić Dario [Strezojevo] Petravić Ivan [Dubranec] Kovačić Luka [Kozjača] Klasnić Marko GO [Gornja Opatija] Gorenc Gabriel [Donji Hruševec] Lipinčić Mihael [Hotnja] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Škojc Danijel [Velika Buna] Šebek Martin [Kozjača] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica] Lovrić Alen [Novo Brdo] Godinić Ivan Boksač [Gornji Hruševec] Bašić Robert Pok [Pokupsko]
1 Kordić Nikola [Novo Brdo] Šmint Dražen [Velika Buna] Godinić Matej Mata [Gornji Hruševec] Sečenj Tihomir [Gornja Opatija] Tičarić Domagoj [Kravarsko] Prigorac Matija LŠ [Lijevi Štefanki] Đuretić David VB [Velika Buna] Jelekovac Slavko [Strezojevo] Đurašin Matko [Velika Buna] Povoljnjak Luka [Kravarsko] Godinić Matija Mata [Gornji Hruševec] Vujnović Tihomir [Novo Brdo] Kolarec Josip [Kravarsko] Kovačić Marijo Vaso [Kozjača] Čunović Matija [Lijevi Štefanki] Kolarec Ivica [Kravarsko] Jelekovac Marko [Strezojevo] Sumrak Josip [Lučelnica] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Sučec Domagoj Opa [Opatija] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Rak Filip [Šiljakovina] Godinić Gabriel [Gornji Hruševec] Huzjak Jurica Spetrek [Dubranec] Cavrić Ivan [Hotnja] Ceković Željko Beli [Dubranec] Godinić Ivan NB [Novo Brdo] Cavrić Marijo [Hotnja] Brajković Marko Medo [Opatija] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Rak Patrik [Šiljakovina] Kostadin Ivan Kosta [Strezojevo] Huđber Tomislav [Velika Buna] Jancetić Tomislav [Markuševec] Klasnić Leon Opa [Opatija]

Igrači utakmice

# Igrači
29 Skrbin Matej [Donji Hruševec]
28 Huđber Robert [Velika Buna]
21 Galović Pavao [Dubranec]
19 Šandor Ivan Šaki [Opatija]
16 Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Rovišan Marko [Strezojevo]
14 Tičarić Marko [Kravarsko]
13 Grdenić Josip Grga [Dubranec] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Kovačić Jurica [Kozjača] Vujnović Mišel [Novo Brdo]
12 Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki]
11 Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Kušević Dubravko Duba [Opatija] Klasnić Ivan Tuta [Gornja Opatija] Turković Božidar [Kravarsko] Cerovski Josip [Markuševec]
10 Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Šebek Martin [Kozjača] Maceković Ivica [Markuševec] Šmint Dražen [Velika Buna] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Muža Josip [Strezojevo] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Brebrić Tomislav [Markuševec]
9 Feljan Stjepan [Dubranec]
8 Rovišan Josip [Strezojevo] Huđber Filip [Velika Buna] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko]
7 Kušan Josip [Velika Buna] Sremić Tomislav [Velika Buna] Juratović Marko CV [Pokupsko] Mrkonjić Ivan [Šiljakovina] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica]
5 Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Kostadin Ivan Kosta [Lučelnica] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Petković Tomislav [Lučelnica] Mikša Antonio Luč [Lučelnica]
4 Vujnović Damir [Novo Brdo] Ruklić Jurica [Novo Brdo] Šandor Marijo Opa [Opatija] Grahovac Domagoj [Pokupsko] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec]
3 Šestak Bruno Pok [Pokupsko] Petković Ivica [Lučelnica] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Bradić Nikola [Hotnja]
2 Kovačić Luka [Kozjača] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Ogulinac Ivica [Hotnja] Kolarec Josip [Kravarsko] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija]
1 Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Povoljnjak Josip Crni [Kravarsko] Markulin Josip Kruz [Markuševec]

Isključenja

# Tim
18Lijevi Štefanki
9Dubranec
8Gornja Opatija
6Šiljakovina
5Lučelnica
5Donji Hruševec
4Pokupsko
4Novo Brdo
4Strezojevo
4Hotnja
4Velika Buna
3Markuševec
2Kozjača
2Opatija
1Gornji Hruševec
1Kravarsko

Prekršaji

# Tim
82Lučelnica
81Donji Hruševec
79Lijevi Štefanki
77Pokupsko
76Dubranec
76Hotnja
75Opatija
72Markuševec
71Strezojevo
67Novo Brdo
63Kravarsko
61Gornja Opatija
60Kozjača
57Velika Buna
55Šiljakovina
51Gornji Hruševec

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice