Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Strezojevo

8. kolo 12. srpnja 2020. 15:00 - Bespuća stvarnosti (Strezojevo)
Pokupsko Donji Hruševec 1:4
Gornja Opatija Markuševec 2:2
Gornji Hruševec Velika Buna 1:2
Hotnja Kravarsko 1:5
Lijevi Štefanki Kozjača 1:0
Novo Brdo Lučelnica 0:0
Opatija Šiljakovina 1:1
Strezojevo Dubranec 2:0

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Velika Buna 8 6 2 0 17 10 7 20
2 Gornja Opatija 8 6 1 1 17 11 6 19
3 Donji Hruševec 8 6 0 2 25 11 14 18
4 Kravarsko 8 5 2 1 23 7 16 17
5 Dubranec 8 5 0 3 18 11 7 15
6 Šiljakovina 8 4 1 3 18 14 4 13
7 Markuševec 8 3 3 2 10 17 -7 12
8 Gornji Hruševec 8 3 1 4 19 16 3 10
9 Novo Brdo 8 3 1 4 16 14 2 10
10 Lučelnica 8 2 4 2 14 12 2 10
11 Lijevi Štefanki 8 3 1 4 13 20 -7 10
12 Opatija 8 2 3 3 14 15 -1 9
13 Hotnja 8 1 2 5 16 29 -13 5
14 Strezojevo 8 1 1 6 7 16 -9 4
15 Kozjača 8 1 1 6 8 18 -10 4
16 Pokupsko 8 0 3 5 14 28 -14 3

Strijelci

# Igrači
10 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Galović Pavao [Dubranec]
9 Rak Josip Jožin [Šiljakovina]
7 Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Šandor Ivan Šaki [Opatija] Vujnović Mišel [Novo Brdo]
6 Turković Božidar [Kravarsko] Huđber Robert [Velika Buna] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec]
5 Petković Ivica [Lučelnica] Huđber Filip [Velika Buna] Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Kovačić Jurica [Kozjača] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Šestak Bruno Pok [Pokupsko]
4 Sovina Dominik [Hotnja] Zagorac Matija [Kravarsko] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Brajković Matija [Gornja Opatija] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Skrbin Matej [Donji Hruševec]
3 Posavec Danijel [Hotnja] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Brebrić Tomislav [Markuševec] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Sovina Franjo [Kravarsko] Poturica Stjepan [Opatija] Forjan Andrija [Gornji Hruševec] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Vujnović Damir [Novo Brdo] Cerovski Josip [Markuševec]
2 Bartolović Hrvoje [Markuševec] Tičarić Marko [Kravarsko] Brebrić Luka [Markuševec] Rovišan Marko [Strezojevo] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Huzjak Luka [Dubranec] Bašić Robert Pok [Pokupsko] Jušić Bruno [Novo Brdo] Rovišan Josip [Strezojevo] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica] Šandor Marijo Opa [Opatija] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Lovrić Alen [Novo Brdo] Godinić Ivan Boksač [Gornji Hruševec] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina]
1 Rak Patrik [Šiljakovina] Sumrak Josip [Lučelnica] Đuretić David VB [Velika Buna] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Ivić Mihael LŠ [Lijevi Štefanki] Kostadin Ivan Kosta [Strezojevo] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica] Škojc Danijel [Velika Buna] Kolarec Ivica [Kravarsko] Vujnović Tihomir [Novo Brdo] Petković Tomislav [Lučelnica] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Brajković Marko Medo [Opatija] Šmint Dražen [Velika Buna] Huđber Tomislav [Velika Buna] Klasnić Leon Opa [Opatija] Godinić Matija Mata [Gornji Hruševec] Kolarec Josip [Kravarsko] Rak Jakov [Šiljakovina] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Huzjak Jurica Spetrek [Dubranec] Povoljnjak Luka [Kravarsko] Lipinčić Mihael [Hotnja] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Vranešić Mihael [Strezojevo] Cavrić Marijo [Hotnja] Godinić Matej Mata [Gornji Hruševec] Klasnić Marko GO [Gornja Opatija] Jelekovac Marko [Strezojevo] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Sremić Tomislav [Velika Buna] Đurašin Matko [Velika Buna] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina]

Igrači utakmice

# Igrači
23 Huđber Robert [Velika Buna]
17 Skrbin Matej [Donji Hruševec]
16 Galović Pavao [Dubranec]
13 Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Grdenić Josip Grga [Dubranec]
11 Kušević Dubravko Duba [Opatija] Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Cerovski Josip [Markuševec] Klasnić Ivan Tuta [Gornja Opatija]
10 Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Brebrić Tomislav [Markuševec] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Šebek Martin [Kozjača] Muža Josip [Strezojevo]
8 Huđber Filip [Velika Buna]
7 Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica]
6 Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Turković Božidar [Kravarsko] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Kovačić Jurica [Kozjača]
5 Kostadin Ivan Kosta [Lučelnica] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Mikša Antonio Luč [Lučelnica] Maceković Ivica [Markuševec]
4 Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Ruklić Jurica [Novo Brdo] Šandor Marijo Opa [Opatija]
3 Petković Ivica [Lučelnica] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Bradić Nikola [Hotnja] Šandor Ivan Šaki [Opatija]
2 Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Kolarec Josip [Kravarsko] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Ogulinac Ivica [Hotnja]
1 Povoljnjak Josip Crni [Kravarsko] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko]

Isključenja

# Tim
8Lijevi Štefanki
6Gornja Opatija
6Šiljakovina
6Dubranec
2Opatija
2Pokupsko
2Velika Buna
2Donji Hruševec
2Novo Brdo
2Kozjača
2Hotnja
2Lučelnica
1Gornji Hruševec

Prekršaji

# Tim
51Opatija
50Dubranec
47Lijevi Štefanki
45Markuševec
44Hotnja
44Lučelnica
42Pokupsko
42Donji Hruševec
40Šiljakovina
37Kozjača
36Novo Brdo
34Strezojevo
33Kravarsko
33Velika Buna
33Gornja Opatija
29Gornji Hruševec

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice