Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Dubranec

15. kolo 15. kolovoza 2020. 15:00 - Ilovača (Dubranec)
Lijevi Štefanki Gornji Hruševec 2:4
Markuševec Novo Brdo 0:0
Kravarsko Donji Hruševec 1:2
Strezojevo Pokupsko 5:2
Šiljakovina Gornja Opatija 0:3
Kozjača Lučelnica 1:2
Hotnja Opatija 5:8
Dubranec Velika Buna 6:3

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Gornja Opatija 15 11 2 2 35 14 21 35
2 Dubranec 15 11 1 3 50 21 29 34
3 Donji Hruševec 15 11 0 4 47 20 27 33
4 Kravarsko 15 9 4 2 36 12 24 31
5 Velika Buna 15 8 4 3 28 23 5 28
6 Opatija 15 6 5 4 43 32 11 23
7 Šiljakovina 15 6 1 8 29 31 -2 19
8 Lučelnica 15 5 4 6 24 28 -4 19
9 Strezojevo 15 5 3 7 30 32 -2 18
10 Markuševec 15 4 6 5 21 33 -12 18
11 Gornji Hruševec 15 5 2 8 32 40 -8 17
12 Lijevi Štefanki 15 5 2 8 30 41 -11 17
13 Novo Brdo 15 4 3 8 21 33 -12 15
14 Kozjača 15 3 3 9 25 35 -10 12
15 Pokupsko 15 1 6 8 28 49 -21 9
16 Hotnja 15 2 2 11 30 65 -35 8

Strijelci

# Igrači
32 Galović Pavao [Dubranec]
29 Šandor Ivan Šaki [Opatija]
18 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec]
14 Rak Josip Jožin [Šiljakovina]
13 Kovačić Jurica [Kozjača]
12 Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Rovišan Marko [Strezojevo]
11 Šestak Bruno Pok [Pokupsko] Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki]
10 Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec]
9 Vujnović Mišel [Novo Brdo] Huđber Filip [Velika Buna] Turković Božidar [Kravarsko]
8 Huđber Robert [Velika Buna] Brajković Daniel [Gornja Opatija]
7 Sovina Dominik [Hotnja] Posavec Danijel [Hotnja] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Brajković Matija [Gornja Opatija] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica]
6 Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Rovišan Josip [Strezojevo] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Vranešić Mihael [Strezojevo] Šestak Ivan Pok [Pokupsko]
5 Feljan Stjepan [Dubranec] Zagorac Matija [Kravarsko] Ivić Mihael LŠ [Lijevi Štefanki] Petković Ivica [Lučelnica] Poturica Stjepan [Opatija] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko]
4 Klasnić Leon Opa [Opatija] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Petković Tomislav [Lučelnica] Tičarić Marko [Kravarsko] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Cerovski Josip [Markuševec] Forjan Andrija [Gornji Hruševec] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Sremić Tomislav [Velika Buna]
3 Jušić Bruno [Novo Brdo] Vranešić Dario [Strezojevo] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Brebrić Luka [Markuševec] Grahovac Domagoj [Pokupsko] Sovina Franjo [Kravarsko] Markulin Josip Kruz [Markuševec] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Vujnović Damir [Novo Brdo] Brebrić Tomislav [Markuševec] Rak Marko Gefo [Šiljakovina]
2 Kovačić Luka [Kozjača] Petravić Ivan [Dubranec] Šandor Marijo Opa [Opatija] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Huzjak Luka [Dubranec] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica] Zlodi Petar Šilj [Šiljakovina] Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Lipinčić Mihael [Hotnja] Đurašin Matko [Velika Buna] Škojc Danijel [Velika Buna] Sumrak Josip [Lučelnica] Šebek Martin [Kozjača] Sučec Domagoj Opa [Opatija] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica] Lovrić Alen [Novo Brdo] Godinić Ivan Boksač [Gornji Hruševec] Rak Jakov [Šiljakovina] Bašić Robert Pok [Pokupsko] Gorenc Gabriel [Donji Hruševec] Prigorac Matija LŠ [Lijevi Štefanki] Klasnić Marko GO [Gornja Opatija]
1 Kolarec Josip [Kravarsko] Jelekovac Marko [Strezojevo] Rak Filip [Šiljakovina] Godinić Gabriel [Gornji Hruševec] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Sečenj Tihomir [Gornja Opatija] Godinić Ivan NB [Novo Brdo] Ceković Željko Beli [Dubranec] Cavrić Marijo [Hotnja] Cavrić Ivan [Hotnja] Brajković Marko Medo [Opatija] Huđber Tomislav [Velika Buna] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Jelekovac Slavko [Strezojevo] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Rak Patrik [Šiljakovina] Kostadin Ivan Kosta [Strezojevo] Tičarić Domagoj [Kravarsko] Povoljnjak Josip Crni [Kravarsko] Đuretić David VB [Velika Buna] Borovac Matej [Kozjača] Jancetić Tomislav [Markuševec] Kordić Nikola [Novo Brdo] Šmint Dražen [Velika Buna] Godinić Matej Mata [Gornji Hruševec] Huzjak Jurica Spetrek [Dubranec] Kovačić Marijo Vaso [Kozjača] Povoljnjak Luka [Kravarsko] Godinić Matija Mata [Gornji Hruševec] Vujnović Tihomir [Novo Brdo] Čunović Matija [Lijevi Štefanki] Kolarec Ivica [Kravarsko]

Igrači utakmice

# Igrači
29 Skrbin Matej [Donji Hruševec]
28 Huđber Robert [Velika Buna]
21 Rovišan Marko [Strezojevo] Galović Pavao [Dubranec]
19 Šandor Ivan Šaki [Opatija]
17 Mrkonjić Ivan [Šiljakovina]
16 Feljan Stjepan [Dubranec] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Dumbović Nikola Hot [Hotnja]
14 Tičarić Marko [Kravarsko]
13 Grdenić Josip Grga [Dubranec] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Kovačić Jurica [Kozjača]
12 Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki]
11 Turković Božidar [Kravarsko] Cerovski Josip [Markuševec] Klasnić Ivan Tuta [Gornja Opatija] Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Kušević Dubravko Duba [Opatija]
10 Muža Josip [Strezojevo] Maceković Ivica [Markuševec] Šmint Dražen [Velika Buna] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Šebek Martin [Kozjača] Brebrić Tomislav [Markuševec] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec]
9 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec]
8 Rovišan Josip [Strezojevo] Huđber Filip [Velika Buna] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko]
7 Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica] Sremić Tomislav [Velika Buna] Juratović Marko CV [Pokupsko] Kušan Josip [Velika Buna]
5 Mikša Antonio Luč [Lučelnica] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Petković Tomislav [Lučelnica] Kostadin Ivan Kosta [Lučelnica] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec]
4 Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Vujnović Damir [Novo Brdo] Ruklić Jurica [Novo Brdo] Šandor Marijo Opa [Opatija] Grahovac Domagoj [Pokupsko] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec]
3 Šestak Bruno Pok [Pokupsko] Petković Ivica [Lučelnica] Bradić Nikola [Hotnja] Sumrak Josip [Lučelnica] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec]
2 Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Kolarec Josip [Kravarsko] Ogulinac Ivica [Hotnja] Kovačić Luka [Kozjača]
1 Kordić Ivan Žaja [Novo Brdo] Lukinić Leon Pok [Opatija] Markulin Josip Kruz [Markuševec] Povoljnjak Josip Crni [Kravarsko] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec]

Isključenja

# Tim
18Lijevi Štefanki
9Gornja Opatija
9Dubranec
8Lučelnica
7Šiljakovina
6Kozjača
5Hotnja
5Velika Buna
5Donji Hruševec
4Strezojevo
4Novo Brdo
4Pokupsko
3Markuševec
2Opatija
1Kravarsko
1Gornji Hruševec

Prekršaji

# Tim
91Lučelnica
85Donji Hruševec
81Opatija
81Pokupsko
81Dubranec
81Lijevi Štefanki
80Hotnja
76Markuševec
72Kozjača
71Novo Brdo
71Strezojevo
69Kravarsko
67Gornja Opatija
64Velika Buna
59Šiljakovina
54Gornji Hruševec

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice