Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Lučelnica

7. kolo 11. srpnja 2020. 15:00 - Gizdava kumica (Lučelnica)
Lučelnica Gornji Hruševec 3:2
Dubranec Lijevi Štefanki 4:1
Kravarsko Strezojevo 2:0
Velika Buna Pokupsko 3:1
Kozjača Markuševec 2:4
Šiljakovina Hotnja 4:1
Donji Hruševec Opatija 2:1
Novo Brdo Gornja Opatija 0:2

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Gornja Opatija 7 6 0 1 15 9 6 18
2 Velika Buna 7 5 2 0 15 9 6 17
3 Donji Hruševec 7 5 0 2 21 10 11 15
4 Dubranec 7 5 0 2 18 9 9 15
5 Kravarsko 7 4 2 1 18 6 12 14
6 Šiljakovina 7 4 0 3 17 13 4 12
7 Markuševec 7 3 2 2 8 15 -7 11
8 Gornji Hruševec 7 3 1 3 18 14 4 10
9 Novo Brdo 7 3 0 4 16 14 2 9
10 Lučelnica 7 2 3 2 14 12 2 9
11 Opatija 7 2 2 3 13 14 -1 8
12 Lijevi Štefanki 7 2 1 4 12 20 -8 7
13 Hotnja 7 1 2 4 15 24 -9 5
14 Kozjača 7 1 1 5 8 17 -9 4
15 Pokupsko 7 0 3 4 13 24 -11 3
16 Strezojevo 7 0 1 6 5 16 -11 1

Strijelci

# Igrači
10 Galović Pavao [Dubranec]
9 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec]
8 Rak Josip Jožin [Šiljakovina]
7 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Dumbović Nikola Hot [Hotnja]
6 Turković Božidar [Kravarsko] Huđber Robert [Velika Buna]
5 Huđber Filip [Velika Buna] Kovačić Jurica [Kozjača] Petković Ivica [Lučelnica] Šestak Bruno Pok [Pokupsko] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec]
4 Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Sovina Dominik [Hotnja] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Brajković Matija [Gornja Opatija] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Skrbin Matej [Donji Hruševec]
3 Grdenić Josip Grga [Dubranec] Brebrić Tomislav [Markuševec] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Vujnović Damir [Novo Brdo] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Zagorac Matija [Kravarsko] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Posavec Danijel [Hotnja]
2 Godinić Ivan Boksač [Gornji Hruševec] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec] Forjan Andrija [Gornji Hruševec] Cerovski Josip [Markuševec] Sovina Franjo [Kravarsko] Tičarić Marko [Kravarsko] Rovišan Marko [Strezojevo] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Huzjak Luka [Dubranec] Bašić Robert Pok [Pokupsko] Jušić Bruno [Novo Brdo] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Rovišan Josip [Strezojevo] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica] Šandor Marijo Opa [Opatija] Poturica Stjepan [Opatija] Lovrić Alen [Novo Brdo] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Brebrić Luka [Markuševec]
1 Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Klasnić Marko GO [Gornja Opatija] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Brajković Marko Medo [Opatija] Kolarec Josip [Kravarsko] Huzjak Jurica Spetrek [Dubranec] Ivić Mihael LŠ [Lijevi Štefanki] Šmint Dražen [Velika Buna] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica] Škojc Danijel [Velika Buna] Kolarec Ivica [Kravarsko] Vujnović Tihomir [Novo Brdo] Petković Tomislav [Lučelnica] Klasnić Leon Opa [Opatija] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Sumrak Josip [Lučelnica] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Sremić Tomislav [Velika Buna] Godinić Matej Mata [Gornji Hruševec] Godinić Matija Mata [Gornji Hruševec] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Rak Patrik [Šiljakovina] Lipinčić Mihael [Hotnja] Rak Jakov [Šiljakovina] Đuretić David VB [Velika Buna] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Kostadin Ivan Kosta [Strezojevo]

Igrači utakmice

# Igrači
20 Huđber Robert [Velika Buna]
17 Skrbin Matej [Donji Hruševec]
16 Galović Pavao [Dubranec]
13 Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Grdenić Josip Grga [Dubranec]
11 Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Klasnić Ivan Tuta [Gornja Opatija]
10 Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Šebek Martin [Kozjača] Brebrić Tomislav [Markuševec] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Dumbović Nikola Hot [Hotnja]
8 Huđber Filip [Velika Buna]
7 Cerovski Josip [Markuševec] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica]
6 Turković Božidar [Kravarsko] Kovačić Jurica [Kozjača]
5 Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Kostadin Ivan Kosta [Lučelnica] Maceković Ivica [Markuševec] Mikša Antonio Luč [Lučelnica]
4 Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Kušević Dubravko Duba [Opatija] Šandor Marijo Opa [Opatija] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Ruklić Jurica [Novo Brdo]
3 Petković Ivica [Lučelnica] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Bradić Nikola [Hotnja] Šandor Ivan Šaki [Opatija]
2 Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Ogulinac Ivica [Hotnja] Kolarec Josip [Kravarsko]
1 Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec]

Isključenja

# Tim
8Lijevi Štefanki
6Gornja Opatija
6Šiljakovina
6Dubranec
2Opatija
2Pokupsko
2Velika Buna
2Donji Hruševec
2Novo Brdo
2Kozjača
2Hotnja
2Lučelnica
1Gornji Hruševec

Prekršaji

# Tim
47Opatija
44Dubranec
41Donji Hruševec
40Lijevi Štefanki
40Hotnja
39Markuševec
39Pokupsko
39Lučelnica
35Šiljakovina
34Novo Brdo
32Velika Buna
32Kravarsko
30Strezojevo
30Kozjača
27Gornja Opatija
25Gornji Hruševec

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice