Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Hotnja

2. kolo 20. lipnja 2020. 15:00 - Grbavica (Hotnja)
Gornja Opatija Kravarsko 0:7
Dubranec Šiljakovina 3:1
Kozjača Donji Hruševec 1:2
Markuševec Velika Buna 1:1
Lijevi Štefanki Lučelnica 3:2
Strezojevo Novo Brdo 0:4
Hotnja Gornji Hruševec 2:2
Opatija Pokupsko 2:2

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Dubranec 2 2 0 0 5 1 4 6
2 Lijevi Štefanki 2 2 0 0 4 2 2 6
3 Gornji Hruševec 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Velika Buna 2 1 1 0 3 2 1 4
5 Markuševec 2 1 1 0 2 1 1 4
6 Kravarsko 2 1 0 1 9 3 6 3
7 Novo Brdo 2 1 0 1 4 1 3 3
8 Šiljakovina 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 Donji Hruševec 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Gornja Opatija 2 1 0 1 2 7 -5 3
11 Pokupsko 2 0 2 0 5 5 0 2
12 Hotnja 2 0 2 0 5 5 0 2
13 Opatija 2 0 1 1 2 4 -2 1
14 Lučelnica 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 Kozjača 2 0 0 2 2 4 -2 0
16 Strezojevo 2 0 0 2 0 5 -5 0

Strijelci

# Igrači
5 Šestak Bruno Pok [Pokupsko]
3 Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Turković Božidar [Kravarsko]
2 Vujnović Mišel [Novo Brdo] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Huzjak Luka [Dubranec] Petković Ivica [Lučelnica] Huđber Filip [Velika Buna] Jušić Bruno [Novo Brdo] Šandor Ivan Šaki [Opatija]
1 Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Brebrić Tomislav [Markuševec] Galović Pavao [Dubranec] Zagorac Matija [Kravarsko] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Sovina Franjo [Kravarsko] Kolarec Josip [Kravarsko] Huđber Robert [Velika Buna] Tičarić Marko [Kravarsko] Kovačić Jurica [Kozjača] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Posavec Danijel [Hotnja] Lipinčić Mihael [Hotnja] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Kolarec Ivica [Kravarsko]

Igrači utakmice

# Igrači
13 Grdenić Josip Grga [Dubranec]
10 Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Rak Marko Gefo [Šiljakovina]
7 Huđber Filip [Velika Buna]
6 Brebrić Tomislav [Markuševec]
5 Maceković Ivica [Markuševec] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec]
4 Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Kušević Dubravko Duba [Opatija]
3 Bradić Nikola [Hotnja] Brajković Daniel [Gornja Opatija]
2 Kolarec Josip [Kravarsko] Ogulinac Ivica [Hotnja]
1 Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Ruklić Jurica [Novo Brdo]

Isključenja

# Tim
3Šiljakovina
2Lijevi Štefanki
2Dubranec
1Velika Buna
1Hotnja
1Lučelnica
1Kozjača
1Gornja Opatija
1Gornji Hruševec
1Opatija

Prekršaji

# Tim
16Lijevi Štefanki
16Lučelnica
15Velika Buna
15Opatija
14Dubranec
13Markuševec
12Kozjača
12Donji Hruševec
11Pokupsko
8Novo Brdo
8Šiljakovina
8Gornji Hruševec
7Gornja Opatija
7Hotnja
7Kravarsko
6Strezojevo

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice