Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Donji Hruševec

3. kolo 21. lipnja 2020. 15:00 - Krpičin grunt (Donji Hruševec)
Velika Buna Lijevi Štefanki 3:3
Lučelnica Strezojevo 0:0
Pokupsko Gornja Opatija 0:3
Gornji Hruševec Opatija 3:4
Kravarsko Dubranec 4:1
Novo Brdo Hotnja 6:3
Šiljakovina Kozjača 0:1
Donji Hruševec Markuševec 7:0

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Lijevi Štefanki 3 2 1 0 7 5 2 7
2 Kravarsko 3 2 0 1 13 4 9 6
3 Novo Brdo 3 2 0 1 10 4 6 6
4 Donji Hruševec 3 2 0 1 9 3 6 6
5 Dubranec 3 2 0 1 6 5 1 6
6 Gornja Opatija 3 2 0 1 5 7 -2 6
7 Velika Buna 3 1 2 0 6 5 1 5
8 Gornji Hruševec 3 1 1 1 6 6 0 4
9 Opatija 3 1 1 1 6 7 -1 4
10 Markuševec 3 1 1 1 2 8 -6 4
11 Kozjača 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 Šiljakovina 3 1 0 2 4 6 -2 3
13 Hotnja 3 0 2 1 8 11 -3 2
14 Pokupsko 3 0 2 1 5 8 -3 2
15 Lučelnica 3 0 1 2 2 4 -2 1
16 Strezojevo 3 0 1 2 0 5 -5 1

Strijelci

# Igrači
5 Vujnović Mišel [Novo Brdo] Šestak Bruno Pok [Pokupsko] Turković Božidar [Kravarsko]
4 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
3 Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Huđber Filip [Velika Buna] Vujnović Damir [Novo Brdo] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec]
2 Petković Ivica [Lučelnica] Huzjak Luka [Dubranec] Sovina Dominik [Hotnja] Tičarić Marko [Kravarsko] Huđber Robert [Velika Buna] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Godinić Ivan Boksač [Gornji Hruševec] Posavec Danijel [Hotnja] Kovačić Jurica [Kozjača] Jušić Bruno [Novo Brdo] Galović Pavao [Dubranec] Brajković Daniel [Gornja Opatija]
1 Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Brajković Marko Medo [Opatija] Lipinčić Mihael [Hotnja] Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Sovina Franjo [Kravarsko] Kolarec Josip [Kravarsko] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Kolarec Ivica [Kravarsko] Škojc Danijel [Velika Buna] Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Poturica Stjepan [Opatija] Brebrić Tomislav [Markuševec] Zagorac Matija [Kravarsko] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Brajković Matija [Gornja Opatija] Rak Josip Jožin [Šiljakovina]

Igrači utakmice

# Igrači
13 Grdenić Josip Grga [Dubranec]
10 Šebek Martin [Kozjača] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
7 Huđber Filip [Velika Buna] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko]
6 Huđber Robert [Velika Buna] Brebrić Tomislav [Markuševec]
5 Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Kostadin Ivan Kosta [Lučelnica] Maceković Ivica [Markuševec]
4 Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Kušević Dubravko Duba [Opatija] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija]
3 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Bradić Nikola [Hotnja] Brajković Daniel [Gornja Opatija]
2 Skrbin Matej [Donji Hruševec] Ogulinac Ivica [Hotnja] Kolarec Josip [Kravarsko]
1 Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Ruklić Jurica [Novo Brdo]

Isključenja

# Tim
4Gornja Opatija
4Šiljakovina
2Kozjača
2Opatija
2Lijevi Štefanki
2Dubranec
2Velika Buna
1Lučelnica
1Hotnja
1Novo Brdo
1Gornji Hruševec

Prekršaji

# Tim
23Lučelnica
23Lijevi Štefanki
22Opatija
19Donji Hruševec
18Velika Buna
17Markuševec
17Dubranec
16Šiljakovina
16Hotnja
15Pokupsko
15Kravarsko
15Kozjača
14Novo Brdo
13Strezojevo
12Gornji Hruševec
12Gornja Opatija

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice