17. Malonogometna liga - (2020)

Gornji Hruševec

Detalji
1. kolo 13. lipnja 2020. 15:00 - Siva čaplja u Kravaščice (Gornji Hruševec)
Opatija Gornja Opatija 0:2
Pokupsko Hotnja 3:3
Gornji Hruševec Strezojevo 1:0
Novo Brdo Lijevi Štefanki 0:1
Lučelnica Markuševec 0:1
Velika Buna Kozjača 2:1
Donji Hruševec Dubranec 0:2
Šiljakovina Kravarsko 3:2

 

Hotnja

Detalji
2. kolo 20. lipnja 2020. 15:00 - Grbavica (Hotnja)
Gornja Opatija Kravarsko 0:7
Dubranec Šiljakovina 3:1
Kozjača Donji Hruševec 1:2
Markuševec Velika Buna 1:1
Lijevi Štefanki Lučelnica 3:2
Strezojevo Novo Brdo 0:4
Hotnja Gornji Hruševec 2:2
Opatija Pokupsko 2:2

 

Donji Hruševec

Detalji
3. kolo 21. lipnja 2020. 15:00 - Krpičin grunt (Donji Hruševec)
Velika Buna Lijevi Štefanki 3:3
Lučelnica Strezojevo 0:0
Pokupsko Gornja Opatija 0:3
Gornji Hruševec Opatija 3:4
Kravarsko Dubranec 4:1
Novo Brdo Hotnja 6:3
Šiljakovina Kozjača 0:1
Donji Hruševec Markuševec 7:0

 

Gornja Opatija

Detalji
4. kolo 27. lipnja 2020. 15:00 - Trsišče (Gornja Opatija)
Gornja Opatija Dubranec 2:0
Kozjača Kravarsko 1:1
Strezojevo Velika Buna 1:2
Opatija Novo Brdo 4:2
Hotnja Lučelnica 2:5
Pokupsko Gornji Hruševec 2:7
Markuševec Šiljakovina 2:1
Lijevi Štefanki Donji Hruševec 1:4

 

Velika Buna

Detalji
5. kolo 4. srpnja 2020. 15:00 - Križajna (Velika Buna)
Šiljakovina Lijevi Štefanki 5:2
Dubranec Kozjača 4:1
Lučelnica Opatija 1:1
Kravarsko Markuševec 0:0
Gornji Hruševec Gornja Opatija 1:2
Novo Brdo Pokupsko 3:2
Donji Hruševec Strezojevo 4:2
Velika Buna Hotnja 2:1

 

Šiljakovina

Detalji
6. kolo 5. srpnja 2020. 15:00 - Pole (Šiljakovina)
Lijevi Štefanki Kravarsko 1:2
Opatija Velika Buna 1:2
Strezojevo Šiljakovina 2:3
Gornji Hruševec Novo Brdo 2:1
Pokupsko Lučelnica 3:3
Hotnja Donji Hruševec 3:2
Gornja Opatija Kozjača 4:1
Markuševec Dubranec 0:4

 

Lučelnica

Detalji
7. kolo 11. srpnja 2020. 15:00 - Gizdava kumica (Lučelnica)
Lučelnica Gornji Hruševec 3:2
Dubranec Lijevi Štefanki 4:1
Kravarsko Strezojevo 2:0
Velika Buna Pokupsko 3:1
Kozjača Markuševec 2:4
Šiljakovina Hotnja 4:1
Donji Hruševec Opatija 2:1
Novo Brdo Gornja Opatija 0:2

 

Strezojevo

Detalji
8. kolo 12. srpnja 2020. 15:00 - Bespuća stvarnosti (Strezojevo)
Pokupsko Donji Hruševec 1:4
Gornja Opatija Markuševec 2:2
Gornji Hruševec Velika Buna 1:2
Hotnja Kravarsko 1:5
Lijevi Štefanki Kozjača 1:0
Novo Brdo Lučelnica 0:0
Opatija Šiljakovina 1:1
Strezojevo Dubranec 2:0

 

Kravarsko

Detalji
9. kolo 18. srpnja 2020. 15:00 - Rutavina (Kravarsko)
Kozjača Strezojevo 2:2
Dubranec Hotnja 6:1
Velika Buna Novo Brdo 2:1
Šiljakovina Pokupsko 3:4
Kravarsko Opatija 1:0
Donji Hruševec Gornji Hruševec 4:3
Markuševec Lijevi Štefanki 2:5
Lučelnica Gornja Opatija 0:2

 

Markuševec

Detalji
10. kolo 25. srpnja 2020. 15:00 - Macova sinokoša (Markuševec)
Hotnja Kozjača 1:4
Gornji Hruševec Šiljakovina 3:4
Lučelnica Velika Buna 0:3
Gornja Opatija Lijevi Štefanki 1:2
Opatija Dubranec 2:2
Strezojevo Markuševec 4:3
Novo Brdo Donji Hruševec 0:11
Pokupsko Kravarsko 1:2

 

Lijevi Štefanki

Detalji
11. kolo 26. srpnja 2020. 15:00 - Slatka gibanica (Lijevi Štefanki)
Dubranec Pokupsko 5:1
Donji Hruševec Lučelnica 2:3
Markuševec Hotnja 4:0
Velika Buna Gornja Opatija 1:1
Kozjača Opatija 1:5
Šiljakovina Novo Brdo 0:2
Kravarsko Gornji Hruševec 4:0
Lijevi Štefanki Strezojevo 1:3

 

Novo Brdo

Detalji
12. kolo 1. kolovoza 2020. 15:00 - Boriščak (Novo Brdo)
Lučelnica Šiljakovina 3:2
Gornji Hruševec Dubranec 2:10
Opatija Markuševec 6:1
Gornja Opatija Strezojevo 3:0
Velika Buna Donji Hruševec 0:2
Pokupsko Kozjača 4:4
Novo Brdo Kravarsko 0:0
Hotnja Lijevi Štefanki 6:3

 

Kozjača

Detalji
13. kolo 2. kolovoza 2020. 15:00 - Kozja draga (Kozjača)
Donji Hruševec Gornja Opatija 0:2
Markuševec Pokupsko 1:1
Strezojevo Hotnja 5:1
Dubranec Novo Brdo 1:0
Lijevi Štefanki Opatija 3:4
Šiljakovina Velika Buna 2:1
Kozjača Gornji Hruševec 0:1
Kravarsko Lučelnica 4:1

 

Opatija

Detalji
14. kolo 5. kolovoza 2020. 15:00 - Krvava motika (Opatija)
Pokupsko Lijevi Štefanki 1:1
Gornja Opatija Hotnja 6:0
Opatija Strezojevo 4:4
Donji Hruševec Šiljakovina 1:0
Gornji Hruševec Markuševec 0:0
Novo Brdo Kozjača 2:5
Lučelnica Dubranec 1:2
Velika Buna Kravarsko 1:1

 

Dubranec

Detalji
15. kolo 15. kolovoza 2020. 15:00 - Ilovača (Dubranec)
Lijevi Štefanki Gornji Hruševec 2:4
Markuševec Novo Brdo 0:0
Kravarsko Donji Hruševec 1:2
Strezojevo Pokupsko 5:2
Šiljakovina Gornja Opatija 0:3
Kozjača Lučelnica 1:2
Hotnja Opatija 5:8
Dubranec Velika Buna 6:3