17. Malonogometna liga - (2020)

Gornji Hruševec

Detalji
1. kolo 13. lipnja 2020. 15:00 - Siva čaplja u Kravaščice (Gornji Hruševec)
Opatija Gornja Opatija 0:2
Pokupsko Hotnja 3:3
Gornji Hruševec Strezojevo 1:0
Novo Brdo Lijevi Štefanki 0:1
Lučelnica Markuševec 0:1
Velika Buna Kozjača 2:1
Donji Hruševec Dubranec 0:2
Šiljakovina Kravarsko 3:2

 

Hotnja

Detalji
2. kolo 20. lipnja 2020. 15:00 - Grbavica (Hotnja)
Gornja Opatija Kravarsko 0:7
Dubranec Šiljakovina 3:1
Kozjača Donji Hruševec 1:2
Markuševec Velika Buna 1:1
Lijevi Štefanki Lučelnica 3:2
Strezojevo Novo Brdo 0:4
Hotnja Gornji Hruševec 2:2
Opatija Pokupsko 2:2

 

Donji Hruševec

Detalji
3. kolo 21. lipnja 2020. 15:00 - Krpičin grunt (Donji Hruševec)
Velika Buna Lijevi Štefanki 3:3
Lučelnica Strezojevo 0:0
Pokupsko Gornja Opatija 0:3
Gornji Hruševec Opatija 3:4
Kravarsko Dubranec 4:1
Novo Brdo Hotnja 6:3
Šiljakovina Kozjača 0:1
Donji Hruševec Markuševec 7:0

 

Gornja Opatija

Detalji
4. kolo 27. lipnja 2020. 15:00 - Trsišče (Gornja Opatija)
Gornja Opatija Dubranec 2:0
Kozjača Kravarsko 1:1
Strezojevo Velika Buna 1:2
Opatija Novo Brdo 4:2
Hotnja Lučelnica 2:5
Pokupsko Gornji Hruševec 2:7
Markuševec Šiljakovina 2:1
Lijevi Štefanki Donji Hruševec 1:4

 

Velika Buna

Detalji
5. kolo 4. srpnja 2020. 15:00 - Križajna (Velika Buna)
Šiljakovina Lijevi Štefanki 5:2
Dubranec Kozjača 4:1
Lučelnica Opatija 1:1
Kravarsko Markuševec 0:0
Gornji Hruševec Gornja Opatija 1:2
Novo Brdo Pokupsko 3:2
Donji Hruševec Strezojevo 4:2
Velika Buna Hotnja 2:1

 

Šiljakovina

Detalji
6. kolo 5. srpnja 2020. 15:00 - Pole (Šiljakovina)
Lijevi Štefanki Kravarsko 1:2
Opatija Velika Buna 1:2
Strezojevo Šiljakovina 2:3
Gornji Hruševec Novo Brdo 2:1
Pokupsko Lučelnica 3:3
Hotnja Donji Hruševec 3:2
Gornja Opatija Kozjača 4:1
Markuševec Dubranec 0:4

 

Lučelnica

Detalji
7. kolo 11. srpnja 2020. 15:00 - Gizdava kumica (Lučelnica)
Lučelnica Gornji Hruševec ...
Dubranec Lijevi Štefanki ...
Kravarsko Strezojevo ...
Velika Buna Pokupsko ...
Kozjača Markuševec ...
Šiljakovina Hotnja ...
Donji Hruševec Opatija ...
Novo Brdo Gornja Opatija ...

 

Strezojevo

Detalji
8. kolo 12. srpnja 2020. 15:00 - Bespuća stvarnosti (Strezojevo)
Pokupsko Donji Hruševec ...
Gornja Opatija Markuševec ...
Gornji Hruševec Velika Buna ...
Hotnja Kravarsko ...
Lijevi Štefanki Kozjača ...
Novo Brdo Lučelnica ...
Opatija Šiljakovina ...
Strezojevo Dubranec ...

 

Kravarsko

Detalji
9. kolo 18. srpnja 2020. 15:00 - Rutavina (Kravarsko)
Kozjača Strezojevo ...
Dubranec Hotnja ...
Velika Buna Novo Brdo ...
Šiljakovina Pokupsko ...
Kravarsko Opatija ...
Donji Hruševec Gornji Hruševec ...
Markuševec Lijevi Štefanki ...
Lučelnica Gornja Opatija ...

 

Markuševec

Detalji
10. kolo 25. srpnja 2020. 15:00 - Macova sinokoša (Markuševec)
Hotnja Kozjača ...
Gornji Hruševec Šiljakovina ...
Lučelnica Velika Buna ...
Gornja Opatija Lijevi Štefanki ...
Opatija Dubranec ...
Strezojevo Markuševec ...
Novo Brdo Donji Hruševec ...
Pokupsko Kravarsko ...

 

Lijevi Štefanki

Detalji
11. kolo 26. srpnja 2020. 15:00 - Slatka gibanica (Lijevi Štefanki)
Dubranec Pokupsko ...
Donji Hruševec Lučelnica ...
Markuševec Hotnja ...
Velika Buna Gornja Opatija ...
Kozjača Opatija ...
Šiljakovina Novo Brdo ...
Kravarsko Gornji Hruševec ...
Lijevi Štefanki Strezojevo ...

 

Novo Brdo

Detalji
12. kolo 1. kolovoza 2020. 15:00 - Boriščak (Novo Brdo)
Lučelnica Šiljakovina ...
Gornji Hruševec Dubranec ...
Opatija Markuševec ...
Gornja Opatija Strezojevo ...
Velika Buna Donji Hruševec ...
Pokupsko Kozjača ...
Novo Brdo Kravarsko ...
Hotnja Lijevi Štefanki ...

 

Kozjača

Detalji
13. kolo 2. kolovoza 2020. 15:00 - Kozja draga (Kozjača)
Donji Hruševec Gornja Opatija ...
Markuševec Pokupsko ...
Strezojevo Hotnja ...
Dubranec Novo Brdo ...
Lijevi Štefanki Opatija ...
Šiljakovina Velika Buna ...
Kozjača Gornji Hruševec ...
Kravarsko Lučelnica ...

 

Opatija

Detalji
14. kolo 5. kolovoza 2020. 15:00 - Krvava motika (Opatija)
Pokupsko Lijevi Štefanki ...
Gornja Opatija Hotnja ...
Opatija Strezojevo ...
Donji Hruševec Šiljakovina ...
Gornji Hruševec Markuševec ...
Novo Brdo Kozjača ...
Lučelnica Dubranec ...
Velika Buna Kravarsko ...

 

Dubranec

Detalji
15. kolo 15. kolovoza 2020. 15:00 - Ilovača (Dubranec)
Lijevi Štefanki Gornji Hruševec ...
Markuševec Novo Brdo ...
Kravarsko Donji Hruševec ...
Strezojevo Pokupsko ...
Šiljakovina Gornja Opatija ...
Kozjača Lučelnica ...
Hotnja Opatija ...
Dubranec Velika Buna ...