Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Lijevi Štefanki

11. kolo 26. srpnja 2020. 15:00 - Slatka gibanica (Lijevi Štefanki)
Dubranec Pokupsko 5:1
Donji Hruševec Lučelnica 2:3
Markuševec Hotnja 4:0
Velika Buna Gornja Opatija 1:1
Kozjača Opatija 1:5
Šiljakovina Novo Brdo 0:2
Kravarsko Gornji Hruševec 4:0
Lijevi Štefanki Strezojevo 1:3

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Velika Buna 11 8 3 0 23 12 11 27
2 Kravarsko 11 8 2 1 30 8 22 26
3 Donji Hruševec 11 8 0 3 42 17 25 24
4 Gornja Opatija 11 7 2 2 21 14 7 23
5 Dubranec 11 7 1 3 31 15 16 22
6 Šiljakovina 11 5 1 5 25 23 2 16
7 Lijevi Štefanki 11 5 1 5 21 26 -5 16
8 Markuševec 11 4 3 4 19 26 -7 15
9 Opatija 11 3 4 4 21 19 2 13
10 Lučelnica 11 3 4 4 17 19 -2 13
11 Novo Brdo 11 4 1 6 19 27 -8 13
12 Strezojevo 11 3 2 6 16 22 -6 11
13 Gornji Hruševec 11 3 1 7 25 28 -3 10
14 Kozjača 11 2 2 7 15 26 -11 8
15 Pokupsko 11 1 3 7 20 38 -18 6
16 Hotnja 11 1 2 8 18 43 -25 5

Strijelci

# Igrači
17 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec]
16 Galović Pavao [Dubranec]
13 Šandor Ivan Šaki [Opatija]
11 Rak Josip Jožin [Šiljakovina]
9 Vujnović Mišel [Novo Brdo] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec]
8 Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Dumbović Nikola Hot [Hotnja]
7 Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Huđber Filip [Velika Buna] Rovišan Marko [Strezojevo] Kovačić Jurica [Kozjača] Huđber Robert [Velika Buna] Turković Božidar [Kravarsko] Šestak Bruno Pok [Pokupsko]
6 Bartolović Hrvoje [Markuševec] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec]
5 Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Petković Ivica [Lučelnica] Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Brajković Matija [Gornja Opatija] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Zagorac Matija [Kravarsko] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec]
4 Sovina Dominik [Hotnja] Cerovski Josip [Markuševec] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Poturica Stjepan [Opatija] Sremić Tomislav [Velika Buna] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Posavec Danijel [Hotnja] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Tičarić Marko [Kravarsko]
3 Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Rovišan Josip [Strezojevo] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Jušić Bruno [Novo Brdo] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Brebrić Tomislav [Markuševec] Feljan Stjepan [Dubranec] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Brebrić Luka [Markuševec] Vujnović Damir [Novo Brdo] Sovina Franjo [Kravarsko] Forjan Andrija [Gornji Hruševec] Vranešić Mihael [Strezojevo]
2 Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Huzjak Luka [Dubranec] Lovrić Alen [Novo Brdo] Godinić Ivan Boksač [Gornji Hruševec] Kovačić Luka [Kozjača] Gorenc Gabriel [Donji Hruševec] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Rak Jakov [Šiljakovina] Markulin Josip Kruz [Markuševec] Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Ivić Mihael LŠ [Lijevi Štefanki] Šandor Marijo Opa [Opatija] Petković Tomislav [Lučelnica] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica] Bašić Robert Pok [Pokupsko] Petravić Ivan [Dubranec]
1 Povoljnjak Luka [Kravarsko] Lipinčić Mihael [Hotnja] Ceković Željko Beli [Dubranec] Kostadin Ivan Kosta [Strezojevo] Cavrić Marijo [Hotnja] Jancetić Tomislav [Markuševec] Godinić Matej Mata [Gornji Hruševec] Brajković Marko Medo [Opatija] Đurašin Matko [Velika Buna] Đuretić David VB [Velika Buna] Huđber Tomislav [Velika Buna] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Klasnić Leon Opa [Opatija] Kolarec Josip [Kravarsko] Huzjak Jurica Spetrek [Dubranec] Sumrak Josip [Lučelnica] Jelekovac Marko [Strezojevo] Kovačić Marijo Vaso [Kozjača] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Šmint Dražen [Velika Buna] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica] Škojc Danijel [Velika Buna] Čunović Matija [Lijevi Štefanki] Kolarec Ivica [Kravarsko] Vujnović Tihomir [Novo Brdo] Rak Filip [Šiljakovina] Vranešić Dario [Strezojevo] Godinić Matija Mata [Gornji Hruševec] Rak Patrik [Šiljakovina] Zlodi Petar Šilj [Šiljakovina] Klasnić Marko GO [Gornja Opatija]

Igrači utakmice

# Igrači
28 Huđber Robert [Velika Buna]
17 Skrbin Matej [Donji Hruševec] Galović Pavao [Dubranec]
16 Rovišan Marko [Strezojevo] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija]
14 Tičarić Marko [Kravarsko]
13 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Grdenić Josip Grga [Dubranec]
12 Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki]
11 Kušević Dubravko Duba [Opatija] Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Cerovski Josip [Markuševec] Klasnić Ivan Tuta [Gornja Opatija]
10 Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Šebek Martin [Kozjača] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Muža Josip [Strezojevo] Brebrić Tomislav [Markuševec] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki]
8 Huđber Filip [Velika Buna] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko]
7 Juratović Marko CV [Pokupsko] Kušan Josip [Velika Buna] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica] Sremić Tomislav [Velika Buna]
6 Turković Božidar [Kravarsko] Kovačić Jurica [Kozjača] Vujnović Mišel [Novo Brdo]
5 Mikša Antonio Luč [Lučelnica] Kostadin Ivan Kosta [Lučelnica] Maceković Ivica [Markuševec] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec]
4 Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec] Ruklić Jurica [Novo Brdo] Vujnović Damir [Novo Brdo] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Šandor Marijo Opa [Opatija]
3 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Petković Ivica [Lučelnica] Bradić Nikola [Hotnja] Feljan Stjepan [Dubranec] Brajković Daniel [Gornja Opatija]
2 Kovačić Luka [Kozjača] Kolarec Josip [Kravarsko] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Ogulinac Ivica [Hotnja] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec]
1 Povoljnjak Josip Crni [Kravarsko] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Mikša Matija Luč [Lučelnica]

Isključenja

# Tim
15Lijevi Štefanki
9Dubranec
6Šiljakovina
6Gornja Opatija
4Pokupsko
4Lučelnica
3Strezojevo
3Velika Buna
3Novo Brdo
2Donji Hruševec
2Kozjača
2Hotnja
2Opatija
1Gornji Hruševec
1Markuševec

Prekršaji

# Tim
68Lučelnica
66Dubranec
65Lijevi Štefanki
65Opatija
61Donji Hruševec
58Markuševec
58Pokupsko
56Strezojevo
56Hotnja
51Velika Buna
49Kravarsko
48Novo Brdo
46Gornja Opatija
44Šiljakovina
42Kozjača
38Gornji Hruševec

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice