Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Hotnja

2. kolo 20. lipnja 2020. 15:00 - Grbavica (Hotnja)
Gornja Opatija Kravarsko 0:7
Dubranec Šiljakovina 3:1
Kozjača Donji Hruševec 1:2
Markuševec Velika Buna 1:1
Lijevi Štefanki Lučelnica 3:2
Strezojevo Novo Brdo 0:4
Hotnja Gornji Hruševec 2:2
Opatija Pokupsko 2:2

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Dubranec 2 2 0 0 5 1 4 6
2 Lijevi Štefanki 2 2 0 0 4 2 2 6
3 Gornji Hruševec 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Velika Buna 2 1 1 0 3 2 1 4
5 Markuševec 2 1 1 0 2 1 1 4
6 Kravarsko 2 1 0 1 9 3 6 3
7 Novo Brdo 2 1 0 1 4 1 3 3
8 Šiljakovina 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 Donji Hruševec 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 Gornja Opatija 2 1 0 1 2 7 -5 3
11 Pokupsko 2 0 2 0 5 5 0 2
12 Hotnja 2 0 2 0 5 5 0 2
13 Opatija 2 0 1 1 2 4 -2 1
14 Lučelnica 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 Kozjača 2 0 0 2 2 4 -2 0
16 Strezojevo 2 0 0 2 0 5 -5 0

Strijelci

# Igrači
5 Šestak Bruno Pok [Pokupsko]
3 Turković Božidar [Kravarsko] Dumbović Nikola Hot [Hotnja]
2 Petković Ivica [Lučelnica] Huzjak Luka [Dubranec] Huđber Filip [Velika Buna] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Šandor Ivan Šaki [Opatija] Jušić Bruno [Novo Brdo] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
1 Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Kovačić Jurica [Kozjača] Tičarić Marko [Kravarsko] Huđber Robert [Velika Buna] Kolarec Josip [Kravarsko] Sovina Franjo [Kravarsko] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Zagorac Matija [Kravarsko] Galović Pavao [Dubranec] Brebrić Tomislav [Markuševec] Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Kolarec Ivica [Kravarsko] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Lipinčić Mihael [Hotnja] Posavec Danijel [Hotnja] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki]

Igrači utakmice

# Igrači
13 Grdenić Josip Grga [Dubranec]
10 Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Rak Marko Gefo [Šiljakovina]
7 Huđber Filip [Velika Buna]
6 Brebrić Tomislav [Markuševec]
5 Maceković Ivica [Markuševec] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec]
4 Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Kušević Dubravko Duba [Opatija]
3 Bradić Nikola [Hotnja] Brajković Daniel [Gornja Opatija]
2 Kolarec Josip [Kravarsko] Ogulinac Ivica [Hotnja]
1 Ruklić Jurica [Novo Brdo] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec]

Isključenja

# Tim
3Šiljakovina
2Dubranec
2Lijevi Štefanki
1Kozjača
1Gornja Opatija
1Hotnja
1Velika Buna
1Opatija
1Gornji Hruševec
1Lučelnica

Prekršaji

# Tim
16Lijevi Štefanki
16Lučelnica
15Velika Buna
15Opatija
14Dubranec
13Markuševec
12Donji Hruševec
12Kozjača
11Pokupsko
8Novo Brdo
8Šiljakovina
8Gornji Hruševec
7Gornja Opatija
7Hotnja
7Kravarsko
6Strezojevo

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice