Gornja Opatija (2020)

4. kolo - 27. lipnja 2020. 15:00
Gornja Opatija Dubranec 2:0
Kozjača Kravarsko 1:1
Strezojevo Velika Buna 1:2
Opatija Novo Brdo 4:2
Hotnja Lučelnica 2:5
Pokupsko Gornji Hruševec 2:7
Markuševec Šiljakovina 2:1
Lijevi Štefanki Donji Hruševec 1:4

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Donji Hruševec 4 3 0 1 13 4 9 9
2 Gornja Opatija 4 3 0 1 7 7 0 9
3 Velika Buna 4 2 2 0 8 6 2 8
4 Kravarsko 4 2 1 1 14 5 9 7
5 Gornji Hruševec 4 2 1 1 13 8 5 7
6 Opatija 4 2 1 1 10 9 1 7
7 Lijevi Štefanki 4 2 1 1 8 9 -1 7
8 Markuševec 4 2 1 1 4 9 -5 7
9 Novo Brdo 4 2 0 2 12 8 4 6
10 Dubranec 4 2 0 2 6 7 -1 6
11 Lučelnica 4 1 1 2 7 6 1 4
12 Kozjača 4 1 1 2 4 5 -1 4
13 Šiljakovina 4 1 0 3 5 8 -3 3
14 Hotnja 4 0 2 2 10 16 -6 2
15 Pokupsko 4 0 2 2 7 15 -8 2
16 Strezojevo 4 0 1 3 1 7 -6 1

Strijelci

# Igrači
5 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Šestak Bruno Pok [Pokupsko] Turković Božidar [Kravarsko] Vujnović Mišel [Novo Brdo]
4 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Huđber Robert [Velika Buna]
3 Kovačić Jurica [Kozjača] Sovina Dominik [Hotnja] Huđber Filip [Velika Buna] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Vujnović Damir [Novo Brdo] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec]
2 Jušić Bruno [Novo Brdo] Brajković Matija [Gornja Opatija] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Godinić Ivan Boksač [Gornji Hruševec] Posavec Danijel [Hotnja] Huzjak Luka [Dubranec] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Zagorac Matija [Kravarsko] Galović Pavao [Dubranec] Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Poturica Stjepan [Opatija] Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Šandor Marijo Opa [Opatija] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Petković Ivica [Lučelnica] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Tičarić Marko [Kravarsko] Cerovski Josip [Markuševec]
1 Klasnić Leon Opa [Opatija] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Godinić Matija Mata [Gornji Hruševec] Brajković Marko Medo [Opatija] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Lovrić Alen [Novo Brdo] Lipinčić Mihael [Hotnja] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Kolarec Josip [Kravarsko] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Sovina Franjo [Kravarsko] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Rovišan Josip [Strezojevo] Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Forjan Andrija [Gornji Hruševec] Kolarec Ivica [Kravarsko] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Škojc Danijel [Velika Buna] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica] Brebrić Tomislav [Markuševec] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija]

Igrači utakmice

# Igrači
13 Grdenić Josip Grga [Dubranec]
12 Skrbin Matej [Donji Hruševec]
10 Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Šebek Martin [Kozjača] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
9 Huđber Robert [Velika Buna] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija]
7 Cerovski Josip [Markuševec] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Huđber Filip [Velika Buna]
6 Brebrić Tomislav [Markuševec] Kovačić Jurica [Kozjača]
5 Kostadin Ivan Kosta [Lučelnica] Maceković Ivica [Markuševec] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec]
4 Kušević Dubravko Duba [Opatija] Šandor Marijo Opa [Opatija] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki]
3 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Bradić Nikola [Hotnja] Brajković Daniel [Gornja Opatija]
2 Ogulinac Ivica [Hotnja] Kolarec Josip [Kravarsko] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec]
1 Mikša Matija Luč [Lučelnica] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Ruklić Jurica [Novo Brdo] Vujnović Mišel [Novo Brdo]

Isključenja

# Tim
5Dubranec
5Gornja Opatija
4Šiljakovina
2Kozjača
2Lučelnica
2Opatija
2Velika Buna
2Lijevi Štefanki
1Hotnja
1Donji Hruševec
1Novo Brdo
1Gornji Hruševec

Prekršaji

# Tim
29Donji Hruševec
27Lučelnica
26Opatija
26Dubranec
24Lijevi Štefanki
23Novo Brdo
23Markuševec
22Kravarsko
21Hotnja
21Pokupsko
21Šiljakovina
20Kozjača
19Gornja Opatija
19Velika Buna
19Strezojevo
15Gornji Hruševec