Iduće kolo:

17. Malonogometna liga - (2020)

Šiljakovina

6. kolo 5. srpnja 2020. 15:00 - Pole (Šiljakovina)
Lijevi Štefanki Kravarsko 1:2
Opatija Velika Buna 1:2
Strezojevo Šiljakovina 2:3
Gornji Hruševec Novo Brdo 2:1
Pokupsko Lučelnica 3:3
Hotnja Donji Hruševec 3:2
Gornja Opatija Kozjača 4:1
Markuševec Dubranec 0:4

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Gornja Opatija 6 5 0 1 13 9 4 15
2 Velika Buna 6 4 2 0 12 8 4 14
3 Donji Hruševec 6 4 0 2 19 9 10 12
4 Dubranec 6 4 0 2 14 8 6 12
5 Kravarsko 6 3 2 1 16 6 10 11
6 Gornji Hruševec 6 3 1 2 16 11 5 10
7 Novo Brdo 6 3 0 3 16 12 4 9
8 Šiljakovina 6 3 0 3 13 12 1 9
9 Opatija 6 2 2 2 12 12 0 8
10 Markuševec 6 2 2 2 4 13 -9 8
11 Lijevi Štefanki 6 2 1 3 11 16 -5 7
12 Lučelnica 6 1 3 2 11 10 1 6
13 Hotnja 6 1 2 3 14 20 -6 5
14 Kozjača 6 1 1 4 6 13 -7 4
15 Pokupsko 6 0 3 3 12 21 -9 3
16 Strezojevo 6 0 1 5 5 14 -9 1

Strijelci

# Igrači
8 Matušin Zvonimir [Donji Hruševec]
7 Galović Pavao [Dubranec] Vujnović Mišel [Novo Brdo]
6 Turković Božidar [Kravarsko] Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Šandor Ivan Šaki [Opatija]
5 Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Huđber Robert [Velika Buna] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Šestak Bruno Pok [Pokupsko] Petković Ivica [Lučelnica] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
4 Huđber Filip [Velika Buna] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Sovina Dominik [Hotnja] Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Kovačić Jurica [Kozjača] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija]
3 Posavec Danijel [Hotnja] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Pirša Benjamin [Lijevi Štefanki] Brajković Matija [Gornja Opatija] Vujnović Damir [Novo Brdo] Brajković Daniel [Gornja Opatija]
2 Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Huzjak Luka [Dubranec] Zagorac Matija [Kravarsko] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Godinić Ivan Boksač [Gornji Hruševec] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Lovrić Alen [Novo Brdo] Rovišan Josip [Strezojevo] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Rovišan Marko [Strezojevo] Tičarić Marko [Kravarsko] Sovina Franjo [Kravarsko] Cerovski Josip [Markuševec] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Jušić Bruno [Novo Brdo] Poturica Stjepan [Opatija] Šandor Marijo Opa [Opatija] Bašić Robert Pok [Pokupsko]
1 Klasnić Marko GO [Gornja Opatija] Godinić Matej Mata [Gornji Hruševec] Rak Jakov [Šiljakovina] Šmint Dražen [Velika Buna] Kostadin Ivan Kosta [Strezojevo] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Fabijanac Ivan Luč [Lučelnica] Huzjak Jurica Spetrek [Dubranec] Kolarec Josip [Kravarsko] Klasnić Leon Opa [Opatija] Brajković Marko Medo [Opatija] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Đuretić David VB [Velika Buna] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Lučan Tomislav Senšek [Šiljakovina] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Brebrić Tomislav [Markuševec] Ivić Mihael LŠ [Lijevi Štefanki] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica] Škojc Danijel [Velika Buna] Kolarec Ivica [Kravarsko] Vujnović Tihomir [Novo Brdo] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Godinić Matija Mata [Gornji Hruševec] Lipinčić Mihael [Hotnja] Žugaj Matteo [Lijevi Štefanki] Forjan Andrija [Gornji Hruševec]

Igrači utakmice

# Igrači
14 Huđber Robert [Velika Buna]
13 Galović Pavao [Dubranec] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Grdenić Josip Grga [Dubranec]
12 Skrbin Matej [Donji Hruševec]
10 Šebek Martin [Kozjača] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Dumbović Nikola Hot [Hotnja] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
9 Rak Josip Jožin [Šiljakovina]
8 Huđber Filip [Velika Buna]
7 Cerovski Josip [Markuševec] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko]
6 Kovačić Jurica [Kozjača] Turković Božidar [Kravarsko] Brebrić Tomislav [Markuševec]
5 Kuzmić Nikola [Donji Hruševec] Mikša Antonio Luč [Lučelnica] Maceković Ivica [Markuševec] Kostadin Ivan Kosta [Lučelnica]
4 Šandor Marijo Opa [Opatija] Čefko Luka LŠ [Lijevi Štefanki] Kušević Dubravko Duba [Opatija] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Ruklić Jurica [Novo Brdo]
3 Brajković Daniel [Gornja Opatija] Bradić Nikola [Hotnja] Petković Ivica [Lučelnica] Šandor Ivan Šaki [Opatija]
2 Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Ogulinac Ivica [Hotnja] Kolarec Josip [Kravarsko] Kolarić Hrvoje [Donji Hruševec]
1 Vujnović Mišel [Novo Brdo] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Klasnić Ivan Tuta [Gornja Opatija]

Isključenja

# Tim
8Lijevi Štefanki
6Dubranec
6Šiljakovina
6Gornja Opatija
2Donji Hruševec
2Velika Buna
2Novo Brdo
2Pokupsko
2Opatija
2Lučelnica
2Hotnja
2Kozjača
1Gornji Hruševec

Prekršaji

# Tim
43Opatija
42Dubranec
39Lijevi Štefanki
36Donji Hruševec
35Hotnja
35Pokupsko
33Lučelnica
33Novo Brdo
32Markuševec
32Šiljakovina
30Kravarsko
30Velika Buna
28Kozjača
25Strezojevo
21Gornja Opatija
21Gornji Hruševec

Kola

Gornji HruševecHotnjaDonji HruševecGornja OpatijaVelika BunaŠiljakovinaLučelnicaStrezojevoKravarskoMarkuševecLijevi ŠtefankiNovo BrdoKozjačaOpatijaDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice