21. Malonogometna liga - (2024)

Novo Brdo

1. kolo - 22. lipnja 2024. 16:00
Strezojevo
Dubranec Lučelnica
Šiljakovina Kravarsko
Gornja Opatija Pokupsko
Kozjača Markuševec
Velika Buna Donji Hruševec
Novo Brdo Lukinić Brdo

Donji Hruševec

2. kolo - 23. lipnja 2024. 16:00
Lukinić Brdo
Donji Hruševec Novo Brdo
Markuševec Velika Buna
Pokupsko Kozjača
Kravarsko Gornja Opatija
Lučelnica Šiljakovina
Strezojevo Dubranec

Šiljakovina

3. kolo - 29. lipnja 2024. 16:00
Dubranec
Gornja Opatija Lučelnica
Novo Brdo Markuševec
Lukinić Brdo Donji Hruševec
Kozjača Kravarsko
Velika Buna Pokupsko
Šiljakovina Strezojevo

Pokupsko

4. kolo - 30. lipnja 2024. 16:00
Donji Hruševec
Strezojevo Gornja Opatija
Pokupsko Novo Brdo
Markuševec Lukinić Brdo
Lučelnica Kozjača
Dubranec Šiljakovina
Kravarsko Velika Buna

Markuševec

5. kolo - 6. srpnja 2024. 16:00
Šiljakovina
Gornja Opatija Dubranec
Lukinić Brdo Pokupsko
Novo Brdo Kravarsko
Kozjača Strezojevo
Velika Buna Lučelnica
Donji Hruševec Markuševec

Lučelnica

6. kolo - 7. srpnja 2024. 16:00
Markuševec
Kravarsko Lukinić Brdo
Šiljakovina Gornja Opatija
Pokupsko Donji Hruševec
Dubranec Kozjača
Strezojevo Velika Buna
Lučelnica Novo Brdo

Velika Buna

7. kolo - 13. srpnja 2024. 16:00
Velika Buna
Lukinić Brdo Gornja Opatija
Pokupsko Strezojevo
Markuševec Dubranec
Kravarsko Lučelnica
Novo Brdo Kozjača
Donji Hruševec Šiljakovina

Kravarsko

8. kolo - 20. srpnja 2024. 16:00
Pokupsko
Gornja Opatija Kozjača
Strezojevo Lukinić Brdo
Dubranec Novo Brdo
Kravarsko Markuševec
Lučelnica Donji Hruševec
Šiljakovina Velika Buna

Kozjača

9. kolo - 28. srpnja 2024. 16:00
Kozjača
Pokupsko Kravarsko
Lukinić Brdo Dubranec
Velika Buna Gornja Opatija
Markuševec Lučelnica
Novo Brdo Šiljakovina
Donji Hruševec Strezojevo

Gornja Opatija

10. kolo - 3. kolovoza 2024. 16:00
Kravarsko
Gornja Opatija Novo Brdo
Lučelnica Pokupsko
Šiljakovina Lukinić Brdo
Strezojevo Markuševec
Kozjača Velika Buna
Dubranec Donji Hruševec

Lukinić Brdo

11. kolo - 4. kolovoza 2024. 16:00
Gornja Opatija
Lukinić Brdo Lučelnica
Markuševec Pokupsko
Novo Brdo Strezojevo
Kozjača Šiljakovina
Velika Buna Dubranec
Donji Hruševec Kravarsko

Strezojevo

12. kolo - 10. kolovoza 2024. 16:00
Lučelnica
Dubranec Pokupsko
Gornja Opatija Donji Hruševec
Kozjača Lukinić Brdo
Šiljakovina Markuševec
Strezojevo Kravarsko
Velika Buna Novo Brdo

Dubranec

13. kolo - 17. kolovoza 2024. 16:00
Novo Brdo
Markuševec Gornja Opatija
Pokupsko Šiljakovina
Lučelnica Strezojevo
Lukinić Brdo Velika Buna
Donji Hruševec Kozjača
Kravarsko Dubranec