Iduće kolo:

14. Malonogometna liga - (2017)

Novo Brdo

2. kolo 24. lipnja 2017. 15:00 -
Vukomerić Lijevi Štefanki 4:4
Gladovec Donji Hruševec 0:3
Hotnja Opatija 3:7
Dubranec Strezojevo 5:1
Gornja Opatija Pokupsko 4:1
Markuševec Cerovski Vrh 4:5
Velika Buna Kozjača 3:2
Kravarsko Šiljakovina 1:2
Gornji Hruševec Novo Brdo 2:2

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Dubranec 2 2 0 0 7 1 6 6
2 Opatija 2 2 0 0 9 4 5 6
3 Lijevi Štefanki 2 1 1 0 8 4 4 4
4 Šiljakovina 2 1 1 0 4 3 1 4
5 Velika Buna 2 1 1 0 4 3 1 4
6 Gornji Hruševec 2 1 1 0 3 2 1 4
7 Kravarsko 2 1 0 1 6 2 4 3
8 Markuševec 2 1 0 1 7 5 2 3
9 Gornja Opatija 2 1 0 1 5 3 2 3
10 Donji Hruševec 2 1 0 1 3 2 1 3
11 Gladovec 2 1 0 1 3 3 0 3
12 Cerovski Vrh 2 1 0 1 5 9 -4 3
13 Novo Brdo 2 0 2 0 4 4 0 2
14 Vukomerić 2 0 1 1 4 7 -3 1
15 Pokupsko 2 0 1 1 2 5 -3 1
16 Kozjača 2 0 0 2 2 4 -2 0
17 Strezojevo 2 0 0 2 1 8 -7 0
18 Hotnja 2 0 0 2 3 11 -8 0

Strijelci

# Igrači
5 B B [Kravarsko]
3 Stanešić Alen [Lijevi Štefanki] Feljan Stjepan [Dubranec] Markuz Tihomir [Opatija] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
2 Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Sučec Ivica [Opatija] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Bartolović Hrvoje [Mala Buna] Posavec Patrik [Gladovec] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh] Kovačić Jurica [Kozjača] Brajković Matija [Gornja Opatija] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Galović Pavao [Cerovski Vrh]
1 Markulin Josip Kruz [Mala Buna] Lovrić Alen [Novo Brdo] Starčević Mario [Dubranec] Huđber Robert [Velika Buna] Jancetić Tomislav [Mala Buna] Huzjak Luka [Dubranec] Huzjak Juraj Vuk [Vukomerić] Skrbin Ivan Škrbo [Hotnja] Jelekovac Marko [Strezojevo] Periša Matija Pok [Pokupsko] Šečić Danijel [Vukomerić] Zagorac Matija [Kravarsko] Posavec David [Gladovec] Poturica Stjepan [Opatija] Petković Ivica [Lijevi Štefanki] Zlodi Josip Mali Beli [Velika Buna] Šepčić Josip [Opatija] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Mlikota Kristijan [Lijevi Štefanki] Sremić Tomislav [Velika Buna] Aluga Antonio CV [Mala Buna] Cerovski Ivan [Cerovski Vrh] Cavrić Ivan [Hotnja] Jušić Bruno [Šiljakovina] Bradić Nikola [Hotnja] Kalendar Tomislav [Donji Hruševec] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Škrinjarić Stjepan [Vukomerić] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Šandor Ivan Šaki [Opatija] Petković Tomislav [Vukomerić] Domjanković Ivica [Mala Buna] Kordić Nikola [Novo Brdo] Šmint Dražen [Velika Buna] Brebrić Luka [Mala Buna] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Zlodi Robert Šiki [Šiljakovina] Kušević Dubravko Duba [Opatija]

Igrači utakmice

# Igrači
10 Brajković Matija [Gornja Opatija] Posavec Patrik [Gladovec]
8 Kordić Stjepan Žaja [Novo Brdo] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina]
7 Brebrić Luka [Mala Buna] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh]
6 Kušević Dubravko Duba [Opatija] Kordić Marko [Novo Brdo]
5 Grdenić Josip Grga [Dubranec] Skrbin Matej [Donji Hruševec]
4 Sremić Tomislav [Velika Buna] Grahovac Krunoslav [Pokupsko]
3 Kuzmić Ivan GH [Gornji Hruševec] Petković Tomislav [Vukomerić]
2 Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Feljan Stjepan [Dubranec]
1 B B [Kravarsko] Markuz Tihomir [Opatija]

Isključenja

# Tim
11Novo Brdo
4Pokupsko
3Strezojevo
2Kozjača
2Opatija
2Gornja Opatija
1Kravarsko
1Velika Buna
1Dubranec
1Mala Buna
1Donji Hruševec
1Cerovski Vrh

Prekršaji

# Tim
22Novo Brdo
20Cerovski Vrh
18Velika Buna
18Strezojevo
17Pokupsko
16Gornja Opatija
15Opatija
15Gornji Hruševec
14Šiljakovina
13Kozjača
13Kravarsko
11Lijevi Štefanki
11Donji Hruševec
10Vukomerić
10Hotnja
9Mala Buna
8Dubranec
8Gladovec

Kola

Gornji HruševecNovo BrdoDonji HruševecLijevi ŠtefankiŠiljakovinaVelika BunaKozjačaKravarskoGladovecGornja OpatijaHotnjaStrezojevoVukomerićOpatijaPokupskoCerovski vrhDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice