Iduće kolo:

14. Malonogometna liga - (2017)

Lijevi Štefanki

4. kolo 1. srpnja 2017. 15:00 -
Gladovec Cerovski Vrh 5:0
Donji Hruševec Strezojevo 1:1
Lijevi Štefanki Pokupsko 3:1
Vukomerić Opatija 4:6
Hotnja Kozjača 3:2
Dubranec Šiljakovina 0:0
Gornja Opatija Novo Brdo 1:1
Markuševec Gornji Hruševec 0:3
Velika Buna Kravarsko 1:3

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Dubranec 4 3 1 0 14 3 11 10
2 Lijevi Štefanki 4 3 1 0 15 5 10 10
3 Gladovec 4 3 0 1 13 5 8 9
4 Opatija 4 3 0 1 15 12 3 9
5 Gornji Hruševec 4 2 2 0 7 3 4 8
6 Šiljakovina 4 2 2 0 5 3 2 8
7 Kravarsko 4 2 1 1 10 4 6 7
8 Gornja Opatija 4 2 1 1 8 5 3 7
9 Velika Buna 4 2 1 1 7 6 1 7
10 Vukomerić 4 1 1 2 12 14 -2 4
11 Donji Hruševec 4 1 1 2 5 7 -2 4
12 Hotnja 4 1 1 2 8 15 -7 4
13 Markuševec 4 1 0 3 7 9 -2 3
14 Novo Brdo 4 0 3 1 5 7 -2 3
15 Cerovski Vrh 4 1 0 3 7 21 -14 3
16 Pokupsko 4 0 2 2 5 10 -5 2
17 Strezojevo 4 0 1 3 4 14 -10 1
18 Kozjača 4 0 0 4 5 9 -4 0

Strijelci

# Igrači
6 Stanešić Alen [Lijevi Štefanki]
5 Bradić Nikola [Hotnja] Feljan Stjepan [Dubranec] B B [Kravarsko] Grdenić Josip Grga [Dubranec] B B [Gladovec] Šandor Ivan Šaki [Opatija] Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
4 Posavec Patrik [Gladovec]
3 Markuz Tihomir [Opatija] Kovačić Jurica [Kozjača] Huđber Robert [Velika Buna] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Posavec David [Gladovec] Čačković Josip Vuk [Vukomerić] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec]
2 Povoljnjak Luka [Kravarsko] Jušić Bruno [Šiljakovina] Brajković Matija [Gornja Opatija] Galović Pavao [Cerovski Vrh] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Hermanović Matija [Vukomerić] Sučec Ivica [Opatija] Huzjak Luka [Dubranec] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh] Poturica Stjepan [Opatija] Hermanović Ivan [Vukomerić] Mlikota Kristijan [Lijevi Štefanki] Cerovski Ivan [Cerovski Vrh] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Škrinjarić Stjepan [Vukomerić] Kuzmić Nikola [Gornji Hruševec] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Bartolović Hrvoje [Mala Buna]
1 Skrbin Slavek [Donji Hruševec] Klasnić Marko GO [Gornja Opatija] Sremić Tomislav [Velika Buna] Petravić Vinko [Cerovski Vrh] Kostadin Ivan Kosta [Gladovec] Škojc Danijel [Velika Buna] Aluga Antonio CV [Mala Buna] Huzjak Juraj Vuk [Vukomerić] Povoljnjak Josip Micek [Kravarsko] Starčević Mario [Dubranec] Vranešić Josip [Strezojevo] Šebek Nenad [Kozjača] Lovrić Alen [Novo Brdo] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Domitrović Jurica [Kravarsko] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Kalendar Tomislav [Donji Hruševec] Pirša Dominik [Lijevi Štefanki] Kušević Dubravko Duba [Opatija] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Petković Tomislav [Vukomerić] Domjanković Ivica [Mala Buna] Brebrić Luka [Mala Buna] Blažinčić Kristijan [Pokupsko] Kordić Nikola [Novo Brdo] Šmint Dražen [Velika Buna] Lipinčić Mihael [Hotnja] Zlodi Robert Šiki [Šiljakovina] Markulin Josip Kruz [Mala Buna] Cavrić Ivan [Hotnja] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Muža Josip [Strezojevo] Jancetić Tomislav [Mala Buna] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Kordić Ivan Žaja [Novo Brdo] Šečić Danijel [Vukomerić] Jelekovac Slavko [Strezojevo] Periša Matija Pok [Pokupsko] Nuić Marko Zemo [Opatija] Jelekovac Marko [Strezojevo] Skrbin Ivan Škrbo [Hotnja] Zagorac Matija [Kravarsko] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Zlodi Josip Mali Beli [Velika Buna] Petković Ivica [Lijevi Štefanki] Šepčić Josip [Opatija]

Igrači utakmice

# Igrači
18 Brajković Matija [Gornja Opatija]
10 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Posavec Patrik [Gladovec] Jušić Bruno [Šiljakovina]
8 Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Kuzmić Nikola [Gornji Hruševec] Feljan Stjepan [Dubranec] Kordić Stjepan Žaja [Novo Brdo]
7 Rak Antonio [Šiljakovina] Bradić Nikola [Hotnja] Brebrić Luka [Mala Buna] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh]
6 Kušević Dubravko Duba [Opatija] Povoljnjak Luka [Kravarsko] Kordić Marko [Novo Brdo]
5 Grdenić Josip Grga [Dubranec] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Hermanović Matija [Vukomerić] Kordić Nikola [Novo Brdo] Stanešić Alen [Lijevi Štefanki]
4 Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Sremić Tomislav [Velika Buna] Jelekovac Slavko [Strezojevo]
3 Huđber Robert [Velika Buna] Kuzmić Ivan GH [Gornji Hruševec] Petković Tomislav [Vukomerić]
2 Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Cavrić Ilija [Hotnja]
1 Markuz Tihomir [Opatija] Kostadin Ivan Kosta [Gladovec] B B [Gladovec] B B [Kravarsko]

Isključenja

# Tim
11Novo Brdo
6Kozjača
5Pokupsko
4Strezojevo
4Kravarsko
3Opatija
3Dubranec
2Gornja Opatija
2Hotnja
1Cerovski Vrh
1Donji Hruševec
1Mala Buna
1Velika Buna
1Gornji Hruševec

Prekršaji

# Tim
31Hotnja
29Gornja Opatija
29Novo Brdo
29Strezojevo
29Pokupsko
28Cerovski Vrh
28Opatija
26Šiljakovina
25Velika Buna
25Kozjača
23Mala Buna
23Gornji Hruševec
23Kravarsko
20Dubranec
19Vukomerić
19Donji Hruševec
18Lijevi Štefanki
16Gladovec

Kola

Gornji HruševecNovo BrdoDonji HruševecLijevi ŠtefankiŠiljakovinaVelika BunaKozjačaKravarskoGladovecGornja OpatijaHotnjaStrezojevoVukomerićOpatijaPokupskoCerovski vrhDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice