Iduće kolo:

14. Malonogometna liga - (2017)

Šiljakovina

5. kolo 2. srpnja 2017. 15:00 - Pole (Šiljakovina)
Gladovec Šiljakovina 0:1
Opatija Pokupsko 1:4
Donji Hruševec Cerovski Vrh 1:3
Lijevi Štefanki Kozjača 3:0
Vukomerić Strezojevo 4:2
Hotnja Novo Brdo 0:3
Dubranec Gornji Hruševec 2:1
Gornja Opatija Kravarsko 0:3
Markuševec Velika Buna 0:0

 

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Lijevi Štefanki 5 4 1 0 18 5 13 13
2 Dubranec 5 4 1 0 16 4 12 13
3 Šiljakovina 5 3 2 0 6 3 3 11
4 Kravarsko 5 3 1 1 13 4 9 10
5 Gladovec 5 3 0 2 13 6 7 9
6 Opatija 5 3 0 2 16 16 0 9
7 Gornji Hruševec 5 2 2 1 8 5 3 8
8 Velika Buna 5 2 2 1 7 6 1 8
9 Vukomerić 5 2 1 2 16 16 0 7
10 Gornja Opatija 5 2 1 2 8 8 0 7
11 Novo Brdo 5 1 3 1 8 7 1 6
12 Cerovski Vrh 5 2 0 3 10 22 -12 6
13 Pokupsko 5 1 2 2 9 11 -2 5
14 Markuševec 5 1 1 3 7 9 -2 4
15 Donji Hruševec 5 1 1 3 6 10 -4 4
16 Hotnja 5 1 1 3 8 18 -10 4
17 Strezojevo 5 0 1 4 6 18 -12 1
18 Kozjača 5 0 0 5 5 12 -7 0

Strijelci

# Igrači
7 Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki]
6 Stanešić Alen [Lijevi Štefanki] Šandor Ivan Šaki [Opatija] Feljan Stjepan [Dubranec]
5 B B [Gladovec] B B [Kravarsko] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Bradić Nikola [Hotnja]
4 Povoljnjak Luka [Kravarsko] Čačković Josip Vuk [Vukomerić] Posavec Patrik [Gladovec]
3 Huđber Robert [Velika Buna] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Lovrić Alen [Novo Brdo] Kovačić Jurica [Kozjača] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh] Posavec David [Gladovec] Hermanović Ivan [Vukomerić] Cerovski Ivan [Cerovski Vrh] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Markuz Tihomir [Opatija]
2 Brajković Matija [Gornja Opatija] Đuran Igor [Pokupsko] Huzjak Luka [Dubranec] Sumrak Josip [Vukomerić] Bartolović Hrvoje [Mala Buna] Skrbin Slavek [Donji Hruševec] Mlikota Kristijan [Lijevi Štefanki] Škrinjarić Stjepan [Vukomerić] Kuzmić Nikola [Gornji Hruševec] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Poturica Stjepan [Opatija] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Jušić Bruno [Šiljakovina] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Periša Matija Pok [Pokupsko] Petković Ivica [Lijevi Štefanki] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Hermanović Matija [Vukomerić] Galović Pavao [Cerovski Vrh] Vranešić Ivan [Strezojevo] Sučec Ivica [Opatija] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Blažinčić Kristijan [Pokupsko] Starčević Mario [Dubranec]
1 Domitrović Jurica [Kravarsko] Povoljnjak Josip Micek [Kravarsko] Pirša Dominik [Lijevi Štefanki] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Petković Tomislav [Vukomerić] Domjanković Ivica [Mala Buna] Kalendar Tomislav [Donji Hruševec] Lipinčić Mihael [Hotnja] Zlodi Robert Šiki [Šiljakovina] Markulin Josip Kruz [Mala Buna] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Fabijanec Antonio Dub [Dubranec] Muža Josip [Strezojevo] Jancetić Tomislav [Mala Buna] Jelekovac Slavko [Strezojevo] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Kušević Dubravko Duba [Opatija] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Ruklić Jurica [Novo Brdo] Huzjak Juraj Vuk [Vukomerić] Skrbin Ivan Škrbo [Hotnja] Jelekovac Marko [Strezojevo] Kordić Ivan Žaja [Novo Brdo] Šečić Danijel [Vukomerić] Nuić Marko Zemo [Opatija] Brebrić Luka [Mala Buna] Zagorac Matija [Kravarsko] Zlodi Josip Mali Beli [Velika Buna] Šepčić Josip [Opatija] Vranešić Josip [Strezojevo] Sremić Tomislav [Velika Buna] Petravić Vinko [Cerovski Vrh] Kostadin Ivan Kosta [Gladovec] Grdenić Tomislav [Cerovski Vrh] Škojc Danijel [Velika Buna] Aluga Antonio CV [Mala Buna] Kordić Nikola [Novo Brdo] Cavrić Ivan [Hotnja] Klasnić Marko GO [Gornja Opatija] Šebek Nenad [Kozjača] Šmint Dražen [Velika Buna] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec]

Igrači utakmice

# Igrači
18 Brajković Matija [Gornja Opatija]
14 Rak Ivan Rakič [Šiljakovina]
10 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Starčević Mario [Dubranec] Posavec Patrik [Gladovec] Jušić Bruno [Šiljakovina]
8 Kuzmić Nikola [Gornji Hruševec] Feljan Stjepan [Dubranec] Kordić Stjepan Žaja [Novo Brdo] Zagorac Antonio [Kravarsko]
7 Brebrić Petar [Mala Buna] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh] Rak Antonio [Šiljakovina] Bradić Nikola [Hotnja] Brebrić Luka [Mala Buna]
6 Kordić Marko [Novo Brdo] Kušević Dubravko Duba [Opatija] Povoljnjak Luka [Kravarsko]
5 Hermanović Matija [Vukomerić] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Stanešić Alen [Lijevi Štefanki] Kordić Nikola [Novo Brdo] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Đuran Igor [Pokupsko]
4 Sremić Tomislav [Velika Buna] Grdenić Tomislav [Cerovski Vrh] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Jelekovac Slavko [Strezojevo]
3 Petković Ivica [Lijevi Štefanki] Petković Tomislav [Vukomerić] Huđber Robert [Velika Buna] Kuzmić Ivan GH [Gornji Hruševec]
2 Krpečanec Ivan Mlađi [Lijevi Štefanki] Sumrak Josip [Vukomerić] Cavrić Ilija [Hotnja]
1 Markuz Tihomir [Opatija] Lovrić Alen [Novo Brdo] Kostadin Ivan Kosta [Gladovec] B B [Kravarsko] B B [Gladovec]

Isključenja

# Tim
11Novo Brdo
6Kozjača
5Kravarsko
5Pokupsko
4Strezojevo
3Gornja Opatija
3Dubranec
3Opatija
2Hotnja
1Donji Hruševec
1Mala Buna
1Velika Buna
1Vukomerić
1Gornji Hruševec
1Cerovski Vrh

Prekršaji

# Tim
37Hotnja
35Gornja Opatija
34Strezojevo
33Pokupsko
33Novo Brdo
32Kravarsko
32Velika Buna
31Cerovski Vrh
31Šiljakovina
29Opatija
28Dubranec
28Gornji Hruševec
28Mala Buna
28Kozjača
25Lijevi Štefanki
24Donji Hruševec
22Vukomerić
22Gladovec

Kola

Gornji HruševecNovo BrdoDonji HruševecLijevi ŠtefankiŠiljakovinaVelika BunaKozjačaKravarskoGladovecGornja OpatijaHotnjaStrezojevoVukomerićOpatijaPokupskoCerovski vrhDubranec
Malonogometna liga Vukomeričke gorice