14. Malonogometna liga - (2017)

Gornji Hruševec

Detalji
1. kolo 18. lipnja 2017. 15:00 -
Kravarsko Cerovski Vrh 5:0
Hotnja Lijevi Štefanki 0:4
Dubranec Donji Hruševec 2:0
Gornja Opatija Opatija 1:2
Markuševec Strezojevo 3:0
Velika Buna Pokupsko 1:1
Vukomerić Gladovec 0:3
Gornji Hruševec Kozjača 1:0
Novo Brdo Šiljakovina 2:2

 

Novo Brdo

Detalji
2. kolo 24. lipnja 2017. 15:00 -
Vukomerić Lijevi Štefanki 4:4
Gladovec Donji Hruševec 0:3
Hotnja Opatija 3:7
Dubranec Strezojevo 5:1
Gornja Opatija Pokupsko 4:1
Markuševec Cerovski Vrh 4:5
Velika Buna Kozjača 3:2
Kravarsko Šiljakovina 1:2
Gornji Hruševec Novo Brdo 2:2

 

Donji Hruševec

Detalji
3. kolo 25. lipnja 2017. 15:00 -
Dubranec Cerovski Vrh 7:2
Lijevi Štefanki Opatija 4:0
Gladovec Strezojevo 5:2
Hotnja Pokupsko 2:2
Vukomerić Donji Hruševec 4:1
Gornja Opatija Kozjača 2:1
Markuševec Šiljakovina 0:1
Velika Buna Novo Brdo 2:0
Kravarsko Gornji Hruševec 1:1

 

Lijevi Štefanki

Detalji
4. kolo 1. srpnja 2017. 15:00 -
Gladovec Cerovski Vrh 5:0
Donji Hruševec Strezojevo 1:1
Lijevi Štefanki Pokupsko 3:1
Vukomerić Opatija 4:6
Hotnja Kozjača 3:2
Dubranec Šiljakovina 0:0
Gornja Opatija Novo Brdo 1:1
Markuševec Gornji Hruševec 0:3
Velika Buna Kravarsko 1:3

 

Šiljakovina

Detalji
5. kolo 2. srpnja 2017. 15:00 - Pole (Šiljakovina)
Gladovec Šiljakovina 0:1
Opatija Pokupsko 1:4
Donji Hruševec Cerovski Vrh 1:3
Lijevi Štefanki Kozjača 3:0
Vukomerić Strezojevo 4:2
Hotnja Novo Brdo 0:3
Dubranec Gornji Hruševec 2:1
Gornja Opatija Kravarsko 0:3
Markuševec Velika Buna 0:0

 

Velika Buna

Detalji
6. kolo 8. srpnja 2017. 15:00 -
Hotnja Kravarsko 2:7
Strezojevo Cerovski Vrh 1:6
Opatija Kozjača 3:0
Donji Hruševec Šiljakovina 0:3
Lijevi Štefanki Novo Brdo 3:0
Gladovec Gornji Hruševec 2:6
Vukomerić Pokupsko 2:4
Dubranec Velika Buna 1:0
Gornja Opatija Markuševec 3:3

 

Kozjača

Detalji
7. kolo 9. srpnja 2017. 15:00 -
Lijevi Štefanki Kravarsko 4:2
Pokupsko Kozjača 1:1
Strezojevo Šiljakovina 0:2
Opatija Novo Brdo 2:3
Donji Hruševec Gornji Hruševec 1:4
Vukomerić Cerovski Vrh 3:3
Gladovec Velika Buna 1:5
Hotnja Markuševec 1:4
Dubranec Gornja Opatija 0:1

 

Kravarsko

Detalji
8. kolo 15. srpnja 2017. 15:00 -
Pokupsko Novo Brdo 1:4
Cerovski Vrh Šiljakovina 5:4
Vukomerić Kozjača 0:8
Strezojevo Gornji Hruševec 2:7
Opatija Kravarsko 1:6
Donji Hruševec Velika Buna 2:7
Lijevi Štefanki Markuševec 3:2
Gladovec Gornja Opatija 1:0
Hotnja Dubranec 1:7

 

Gladovec

Detalji
9. kolo 16. srpnja 2017. 15:00 -
Strezojevo Velika Buna 0:4
Kozjača Novo Brdo 2:1
Cerovski Vrh Gornji Hruševec 2:4
Pokupsko Kravarsko 1:5
Vukomerić Šiljakovina 0:11
Opatija Markuševec 1:5
Donji Hruševec Gornja Opatija 0:3
Lijevi Štefanki Dubranec 2:1
Gladovec Hotnja 2:0

 

Gornja Opatija

Detalji
10. kolo 22. srpnja 2017. 15:00 -
Cerovski Vrh Velika Buna 3:4
Šiljakovina Gornji Hruševec 1:1
Kozjača Kravarsko 1:4
Vukomerić Novo Brdo 0:3
Pokupsko Markuševec 0:2
Strezojevo Gornja Opatija 1:4
Opatija Dubranec 3:7
Donji Hruševec Hotnja 11:2
Lijevi Štefanki Gladovec 3:0

 

Hotnja

Detalji
11. kolo 23. srpnja 2017. 15:00 -
Vukomerić Gornji Hruševec 1:6
Novo Brdo Kravarsko 1:3
Šiljakovina Velika Buna 1:0
Kozjača Markuševec 0:1
Cerovski Vrh Gornja Opatija 2:5
Pokupsko Dubranec 2:4
Strezojevo Hotnja 0:1
Opatija Gladovec 1:3
Donji Hruševec Lijevi Štefanki 0:1

 

Strezojevo

Detalji
12. kolo 29. srpnja 2017. 15:00 -
Opatija Donji Hruševec 2:4
Gornji Hruševec Velika Buna 1:0
Novo Brdo Markuševec 1:4
Šiljakovina Gornja Opatija 1:1
Kozjača Dubranec 0:7
Cerovski Vrh Hotnja 10:0
Pokupsko Gladovec 4:0
Strezojevo Lijevi Štefanki 0:4
Vukomerić Kravarsko 0:2

 

Vukomerić

Detalji
13. kolo 5. kolovoza 2017. 15:00 -
Kozjača Gladovec 0:5
Kravarsko Markuševec 3:0
Gornji Hruševec Gornja Opatija 6:1
Novo Brdo Dubranec 1:7
Šiljakovina Hotnja 9:2
Vukomerić Velika Buna 3:6
Cerovski Vrh Lijevi Štefanki 8:3
Pokupsko Donji Hruševec 3:5
Strezojevo Opatija 1:7

 

Opatija

Detalji
14. kolo 6. kolovoza 2017. 15:00 -
Velika Buna Gornja Opatija 3:0
Vukomerić Markuševec 2:3
Kravarsko Dubranec 2:1
Gornji Hruševec Hotnja 8:0
Novo Brdo Gladovec 3:1
Šiljakovina Lijevi Štefanki 1:0
Kozjača Donji Hruševec 3:1
Cerovski Vrh Opatija 3:4
Pokupsko Strezojevo 2:1

 

Pokupsko

Detalji
15. kolo 12. kolovoza 2017. 15:00 -
Šiljakovina Opatija 2:3
Markuševec Dubranec 4:1
Velika Buna Hotnja 5:1
Kravarsko Gladovec 3:2
Gornji Hruševec Lijevi Štefanki 0:0
Novo Brdo Donji Hruševec 3:0
Vukomerić Gornja Opatija 2:6
Kozjača Strezojevo 0:4
Cerovski Vrh Pokupsko 7:2

 

Cerovski vrh

Detalji
16. kolo 13. kolovoza 2017. 15:00 -
Markuševec Gladovec 5:1
Gornja Opatija Hotnja 9:1
Vukomerić Dubranec 1:5
Velika Buna Lijevi Štefanki 0:1
Kravarsko Donji Hruševec 2:1
Gornji Hruševec Opatija 6:1
Novo Brdo Strezojevo 8:3
Šiljakovina Pokupsko 3:2
Kozjača Cerovski Vrh 0:2

 

Dubranec

Detalji
17. kolo 15. kolovoza 2017. 15:00 -
Novo Brdo Cerovski Vrh 6:3
Dubranec Gladovec 4:2
Gornja Opatija Lijevi Štefanki 2:2
Markuševec Donji Hruševec 0:3
Velika Buna Opatija 3:4
Kravarsko Strezojevo 5:2
Gornji Hruševec Pokupsko 7:0
Vukomerić Hotnja 3:3
Šiljakovina Kozjača 0:5