Opatija (2019)

12. kolo - 27. srpnja 2019. 15:30
Cerovski Vrh
Dubranec Markuševec 0:0
Velika Buna Donji Hruševec 1:1
Strezojevo Kravarsko 1:1
Gornji Hruševec Gornja Opatija 2:5
Hotnja Pokupsko 0:5
Gladovec Kozjača 0:1
Lučelnica Novo Brdo 3:1
Šiljakovina Opatija 3:2

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Kravarsko 11 9 1 1 34 11 23 28
2 Šiljakovina 11 8 2 1 39 14 25 26
3 Novo Brdo 11 7 1 3 24 13 11 22
4 Lučelnica 11 7 1 3 24 18 6 22
5 Velika Buna 11 6 2 3 25 16 9 20
6 Dubranec 11 6 2 3 20 14 6 20
7 Markuševec 12 5 4 3 23 17 6 19
8 Donji Hruševec 11 4 5 2 28 13 15 17
9 Kozjača 12 5 1 6 41 34 7 16
10 Gornja Opatija 11 5 1 5 31 29 2 16
11 Gornji Hruševec 12 3 4 5 31 27 4 13
12 Cerovski Vrh 11 3 4 4 29 29 0 13
13 Opatija 12 3 3 6 32 30 2 12
14 Gladovec 12 3 3 6 13 24 -11 12
15 Pokupsko 11 3 0 8 18 43 -25 9
16 Strezojevo 11 1 2 8 15 34 -19 5
17 Hotnja 11 0 0 11 6 67 -61 0

Strijelci

# Igrači
18 Šandor Ivan Šaki [Opatija]
17 Rak Josip Jožin [Šiljakovina]
11 Skrbin Matej [Donji Hruševec] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija]
10 Šebek Martin [Kozjača] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Galović Pavao [Cerovski Vrh]
9 Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Grdenić Josip Grga [Dubranec] Kovačić Luka [Kozjača]
7 Kovačić Jurica [Kozjača] Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica]
6 Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Kuzmić Nikola [Gornji Hruševec] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Rak Ivan Rakič [Šiljakovina] Vranešić Mihael [Strezojevo] Škojc Danijel [Velika Buna] Huđber Robert [Velika Buna]
5 Klasnić Marko GO [Gornja Opatija] Tičarić Marko [Kravarsko] Cerovski Josip [Cerovski Vrh] Brebrić Tomislav [Markuševec] Petković Ivica [Lučelnica] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Rak Marko Gefo [Šiljakovina]
4 Posavec David [Gladovec] Klasnić Leon Opa [Opatija] Huzjak Luka [Dubranec] Turković Božidar [Kravarsko] Krpečanec Ivan Mlađi [Cerovski Vrh] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Sokol Ivan [Donji Hruševec] Poturica Stjepan [Opatija] Povoljnjak Luka [Kravarsko] Jerleković Danijel [Kozjača] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Turković Dario Pok [Pokupsko] Ceković Željko Beli [Dubranec]
3 Jelekovac Marko [Strezojevo] Brajković Matija [Gornja Opatija] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Lovrić Alen [Novo Brdo] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Grdenić Tomislav [Cerovski Vrh] Sovina Dominik [Gladovec] Jušić Bruno [Novo Brdo] Lučan Robert Koki [Šiljakovina] Sumrak Josip [Lučelnica] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Cavrić Marijo [Hotnja]
2 Kalendar Tomislav [Donji Hruševec] Hermanović Ivan [Cerovski Vrh] Godinić Matej Mata [Gornji Hruševec] Kalisar Stjepan [Velika Buna] Zgurić Daniel [Donji Hruševec] Petković Marijan Luč [Lučelnica] Brebrić Josip [Markuševec] Fišer Ivan [Novo Brdo] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Lučan Franjo Frenki [Šiljakovina] Gorenc Gabriel [Donji Hruševec] Kordić Ivan Žaja [Novo Brdo] Posavec Patrik [Gladovec] Sečenj Tomislav [Gornja Opatija] Šandor Stjepan [Opatija] Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Petravić Vinko [Cerovski Vrh] Sremić Tomislav [Velika Buna] Mikulin Matej [Velika Buna] Vujnović Tihomir [Novo Brdo] Petković Tomislav [Lučelnica] Domjanković Ivica [Markuševec] Žlebečić Nikola Luč [Lučelnica] Pukšić Mario Koz [Kozjača] Klasnić Ivan Tuta [Gornja Opatija] Mikša Matija Luč [Lučelnica] Maceković Ivica [Markuševec] Skrbin Ivan Škrbo [Hotnja] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Rovišan Marko [Strezojevo] Maceković Josip [Markuševec] Vujnović Damir [Novo Brdo] Rak Patrik [Šiljakovina] Đurašin Matko [Velika Buna] Sučec Dominik Opa [Opatija] Petravić Ivan [Dubranec] Rak Jakov [Šiljakovina] Rovišan Josip [Strezojevo] Šmint Dominik [Gladovec]
1 Muža Josip [Strezojevo] Šmint Dominik [Velika Buna] Lučan Tomislav Senšek [Kozjača] Kolarec Josip [Kravarsko] Jancetić Tomislav [Markuševec] Antolić Fran DH [Donji Hruševec] Domitrović Anđelko [Kravarsko] Ilijević Ivan DH [Donji Hruševec] Kuzmić Vlado [Gornji Hruševec] Fišek Ivan NB [Novo Brdo] Brebrić Luka [Markuševec] Lučan Krešimir [Šiljakovina] Ruklić Jurica [Novo Brdo] Sučec Alen Opa [Opatija] Blažinčić Kristijan [Pokupsko] Skrbin Nikola Str [Strezojevo] Šečić Kristijan [Dubranec] Miković Ivica [Lučelnica] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Cavrić Stjepan VB [Velika Buna] Vujnović Tomislav Šmit [Novo Brdo] Mrkonjić Antonio [Šiljakovina] Đurašin Jurica Žorž [Velika Buna] Sovina Franjo [Kravarsko] Gršetić Josip [Kozjača] Šešerin Ivan [Velika Buna] Đuretić Stjepan VB [Velika Buna] Ježovit Željko [Opatija] Đuran Igor [Pokupsko] Borovac Josip [Gladovec] Lipinčić Mihael [Hotnja] Halilović Dominik [Markuševec] Kostadin Ivan Kosta [Gladovec] Kuzmić Mateo [Gornji Hruševec] Sučec Dario [Pokupsko] Belečić Ivan Pok [Pokupsko] Zlodi Gabriel [Gornja Opatija]

Igrači utakmice

# Igrači
20 Tičarić Marko [Kravarsko] Kovačić Jurica [Kozjača]
19 Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko] Rak Josip Jožin [Šiljakovina]
18 Brebrić Tomislav [Markuševec]
17 Đurašin Siniša Sina [Velika Buna]
16 Ruklić Jurica [Novo Brdo] Kordić Marko [Novo Brdo]
15 Krpečanec Ivan Mlađi [Cerovski Vrh]
14 Kušević Dubravko Duba [Opatija]
13 Brajković Josip Crni [Gornja Opatija]
12 Grdenić Josip Grga [Dubranec] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Sumrak Josip [Lučelnica]
11 Maceković Ivica [Markuševec] Petković Ivica [Lučelnica]
10 Kolarec Josip [Kravarsko] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh] Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Kuzmić Antonio [Gornji Hruševec] Rovišan Marko [Strezojevo] Rak Marko Gefo [Šiljakovina]
8 Posavec David [Gladovec] Šebek Martin [Kozjača] Kostadin Ivan Kosta [Gladovec]
7 Škojc Danijel [Velika Buna] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Ceković Željko Beli [Dubranec] Galović Pavao [Cerovski Vrh] Škrinjarić Stjepan [Lučelnica]
6 Zgurić Daniel [Donji Hruševec] Maceković Josip [Markuševec] Mrkonjić Antonio [Šiljakovina]
5 Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Sremić Tomislav [Velika Buna] Pukšić Mario Koz [Kozjača]
4 Đurašin Matko [Velika Buna] Petković Marijan Luč [Lučelnica] Stančić Zvonimir Mar [Markuševec] Vujnović Damir [Novo Brdo] Huđber Robert [Velika Buna] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko]
3 Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Markuz Tihomir [Opatija] Rak Patrik [Šiljakovina] Rak Filip [Šiljakovina]
2 Klasnić Marko GO [Gornja Opatija] Mikša Tomislav Luč [Lučelnica] Matušin Zvonimir [Donji Hruševec] Petravić Vinko [Cerovski Vrh] Klasnić Josip GO [Gornja Opatija] Brajković Daniel [Gornja Opatija] Kušan Josip [Gladovec]
1 Šandor Ivan Šaki [Opatija] Vujnović Mišel [Novo Brdo] Belečić Davor Pok [Pokupsko] Sovina Dominik [Gladovec] Vranešić Mihael [Strezojevo] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Gorenc Gabriel [Donji Hruševec]

Isključenja

# Tim
8Dubranec
7Cerovski Vrh
6Markuševec
6Gornja Opatija
5Strezojevo
4Velika Buna
4Gornji Hruševec
4Donji Hruševec
4Hotnja
3Kravarsko
3Gladovec
3Kozjača
3Lučelnica
2Opatija
2Novo Brdo
1Pokupsko
1Šiljakovina

Prekršaji

# Tim
68Lučelnica
67Novo Brdo
65Donji Hruševec
65Markuševec
63Kozjača
61Dubranec
60Opatija
59Strezojevo
56Kravarsko
54Gladovec
54Gornja Opatija
51Pokupsko
50Cerovski Vrh
49Hotnja
49Velika Buna
49Gornji Hruševec
45Šiljakovina