Hotnja (2019)

2. kolo - 16. lipnja 2019. 15:30
Donji Hruševec
Kravarsko Markuševec 3:2
Pokupsko Kozjača 1:9
Gornja Opatija Opatija 3:1
Novo Brdo Šiljakovina 1:0
Cerovski Vrh Gladovec 1:1
Lučelnica Dubranec 2:1
Gornji Hruševec Velika Buna 1:1
Hotnja Strezojevo 0:3

Tablica

Poz. Tim Uta Pob Ner Izg Dani Prim Razlika Bodovi
1 Kravarsko 2 2 0 0 8 5 3 6
2 Gornji Hruševec 2 1 1 0 7 3 4 4
3 Velika Buna 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Gladovec 2 1 1 0 3 2 1 4
5 Kozjača 2 1 0 1 12 6 6 3
6 Gornja Opatija 2 1 0 1 5 4 1 3
7 Šiljakovina 2 1 0 1 3 3 0 3
8 Lučelnica 2 1 0 1 3 3 0 3
9 Novo Brdo 2 1 0 1 2 2 0 3
10 Strezojevo 2 1 0 1 5 6 -1 3
11 Pokupsko 2 1 0 1 6 13 -7 3
12 Cerovski Vrh 2 0 2 0 4 4 0 2
13 Donji Hruševec 1 0 1 0 1 1 0 1
14 Dubranec 2 0 1 1 4 5 -1 1
15 Markuševec 2 0 1 1 3 4 -1 1
16 Opatija 2 0 0 2 5 8 -3 0
17 Hotnja 1 0 0 1 0 3 -3 0

Strijelci

# Igrači
5 Kovačić Luka [Kozjača]
4 Kovačić Jurica [Kozjača] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko]
3 Brajković Matija [Gornja Opatija] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec] Vranešić Mihael [Strezojevo] Huđber Robert [Velika Buna]
2 Kovačić Marko Pevec [Kozjača] Kuzmić Filip [Gornji Hruševec] Sovina Dominik [Gladovec] Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Šandor Ivan Šaki [Opatija] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija] Zagorac Ivan Špajo [Kravarsko] Kuzmić Nikola [Gornji Hruševec] Huzjak Luka [Dubranec] Turković Dario Pok [Pokupsko] Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Kolarić Hrvoje [Cerovski Vrh]
1 Lovrić Alen [Novo Brdo] Petković Ivica [Lučelnica] Bartolović Hrvoje [Markuševec] Brebrić Luka [Markuševec] Krovinović Ivan [Novo Brdo] Muža Josip [Strezojevo] Krpečanec Ivan Mlađi [Cerovski Vrh] Poturica Stjepan [Opatija] Skrbin Matej [Donji Hruševec] Šebek Martin [Kozjača] Sučec Dominik Opa [Opatija] Sumrak Josip [Lučelnica] Jelekovac Marko [Strezojevo] Posavec Patrik [Gladovec] Rak Marko Gefo [Šiljakovina] Hermanović Ivan [Cerovski Vrh] Ceković Željko Beli [Dubranec] Miković Ivica [Lučelnica] Blažinčić Kristijan [Pokupsko] Klasnić Leon Opa [Opatija] Đuran Igor [Pokupsko] Grahovac Krunoslav [Pokupsko] Brebrić Tomislav [Markuševec] Grdenić Josip Grga [Dubranec]

Igrači utakmice

# Igrači
10 Šestak Ivan Pok [Pokupsko] Kovačić Jurica [Kozjača]
7 Rak Josip Jožin [Šiljakovina] Domitrović Josip Mlađi [Kravarsko]
6 Skrbin Matej [Donji Hruševec] Kordić Marko [Novo Brdo]
5 Krpečanec Ivan Mlađi [Cerovski Vrh] Đurašin Siniša Sina [Velika Buna]
4 Huđber Robert [Velika Buna] Petković Ivica [Lučelnica]
3 Gršetić Nedjeljko Šuki [Kravarsko] Brajković Josip Crni [Gornja Opatija]
2 Kušan Josip [Gladovec] Posavec David [Gladovec]
1 Vranešić Mihael [Strezojevo] Kuzmić Marko [Gornji Hruševec]

Isključenja

# Tim
3Markuševec
2Gornji Hruševec
1Dubranec
1Gladovec
1Kozjača
1Donji Hruševec
1Hotnja
1Strezojevo
1Pokupsko
1Opatija
1Cerovski Vrh
1Gornja Opatija

Prekršaji

# Tim
17Novo Brdo
17Lučelnica
15Markuševec
14Opatija
13Velika Buna
13Dubranec
13Hotnja
11Gornja Opatija
11Kozjača
10Strezojevo
10Gladovec
9Pokupsko
9Gornji Hruševec
9Šiljakovina
9Donji Hruševec
8Cerovski Vrh
7Kravarsko